موشکاف ۵ خرداد بازم خبرای ناجور برا نظام می رسید

0
19

موشکاف ۵ خرداد
🔴موشکاف:‌ سلام دوستان! خوبین، خوشین؟ تو همون زمانی که عظما مشغول موش و گربه بازی و تعریف داستانای تام و جری واسه سرکردگان نظامش بود، بازم خبرای ناجور برا نظام می رسید. مثلا خبر تحریمای جدید که آه و فغان نظامو درآورد.
محمد رضا باهنر از باند خامنه ای ۴ خرداد
جنگ رسمی علیه ایران از طریق وزارت خزانه داری آمریکا آغاز شده است
باید وضع موجود کشور را عالمانه تحلیل کرد. نه باید خوشبینانه تحلیل کنیم و نه به کجراهه‌هایی برویم که دشمن برای ما انتخاب کرده فعلا هیئت حاکمه آمریکا تحلیل‌هایشان را از زبان منافقین می‌گیرند … امروز سیاست‌های آمریکا و استراتژی‌اش بر مبنای تغییر رفتار نظام انجام می‌شود و در واقع تغییر رفتار نظام و تغییر نظام فرقی نمی‌کند. اگر اجازه برخی دخالت‌ها را بدهیم، دیگر نظام ما “جمهوری اسلامی” نیست و اینها با توجه به اخباری که بدستشان می‌رسد فکر می‌کنند این کار را می‌توانند انجام دهندالان مجددا جنگ جدی اقتصادی آغاز شده و دنبال فلج کردن حکومت هستند.
🔴موشکاف: هاهاهاها. عظما همینطوریش جسم ناقصی داره، ببینین تحریمای فلج کننده چه برسش میاره. هاهاهاها. بعله که تغییر رفتار نظام یعنی تغییر خود نظام، هاهاهاها. اینو خود عظما هم گفته. هاهاهاها.
خبرگزاری سپاه پاسداران ۳ خرداد
آمریکا چند فرد و شرکت مرتبط با چند خطوط هوایی ایران را تحریم کرد
خزانه‌داری آمریکا همچنین 31 فروند هواپیمای متعلق به شرکت‌های هواپیمایی ماهان، معراج، کاسپین و پویا ایر را به فهرست تحریم‌های خود اضافه کرده است. 5 فروند از این هواپیماها متعلق به معراج، 9 فروند متعلق به کاسپین، 5 فروند متعلق به پویا ایر و 12 فروند متعلق به ماهان هستند. منوچین گفته است: «تسهیل‌کنندگانی که امروز توسط خزانه‌داری آمریکا تحریم شده‌اند اقدام به تأمین قطعات و ارائه خدمات برای ناوگان هوایی تحت تحریم ایران، از جمله شرکت‌های هواپیمایی ماهان، کاسپین، معراج و پویا ایر کرده‌اند.»
🔴موشکاف:‌ هاهاهاها. علاوه بر اینا یه هواپیمای تشریفاتی نظام هم تحریم شده. هاهاهاها. یعنی از این به بعد کارگزاران نظام که میرن فرنگ باید با خودشون دبة بنزین هم ببرن که تو برگشت بریزن تو باک هواپیما. هاهاهاها.
علی خرم دیپلمات سابق رژیم
« واقعیت این است که ما در شرایطی قرار داریم که هرکسی قصد دارد از آن به نفع خود سواستفاده کند و هرگونه که بخواهد با ایران برخورد می‌کند. مثلا همین چند روز پیش دیدیم که مقتدی صدر درباره ایران چگونه صحبت کرد یا مثلا افغانستان اخیرا وقتی از یکی از مقامات این کشور پرسیدند که «چرا نتوانسته‌اند جلوی جنگ‌های داخلی را بگیرند؟ گفته است مقصر ایران است و ایران پشت همه این ماجرا‌ها است.» چرا؟! دلایلش واضح است. ما در شرایطی قرار داریم که دیگر کشور‌ها احساس می‌کنند اگر علیه ما صحبت کنند، به نفعشان است.»
🔴موشکاف: هاهاهاها. عظما! حالا همه میکوبن تو سر و عمامه اش. هاهاهاها. بعله. حالا دیگه از زمین و آسمون براش میاد و منزوی تر از قبل می شه هاهاهاهاها. تازه این از نتایج سحر است. هاهاهاها. بذار بریم جلوتر، به نقطه ای میرسن که به پاسبونم میگن جناب سرهنگ. هاههاها. فعلا خدانگهدار.

شما هم نظر دهید

Please enter your comment!
Please enter your name here