موشکاف ۳۱ اردیبهشت بکش بکشیه بین باندای نظام! هی این باند بکش، هی اون باند بکش!

0
27

موشکاف ۳۱ اردیبهشت
🔴موشکاف: سلام! بکش بکشیه بین باندای نظام! هی این باند بکش، هی اون باند بکش! هاهاهاها. اونم سر چی؟ سر لحاف ملا. هاهاهاها. لحافی به نام برجام. هاهاهاها. شیخ فری اینا میگن برجام تنها راه نجات نظامه، دلواپسا میگن این نکبت چیه که سرمون اومده؟ هاهاهاها.
خوند روحانی ۲۹ اردیبهشت
ما اولین توطئه بزرگ را پشت سر گذاشتیم.این به ان معنا نیست که پیش روی ما مشکلات و توطئه های دیگر وجود ندارد. مبنای آمریکا این بود که به محض خروج از برجام ایران نیز از برجام خارج شده و پرونده ایران به سرعت به شورای امنیت رفته و همه قطعنامه ها و تحریم‌ها برگشته و ایران تنها در برابر دنیا قرار داشته باشد. این کار رو ما نگذاشتیم امریکا در مرحله اول به توفیق برسد
یک اندیشه می‌گوید تا آنجا که ممکن است باید با دنیا تعامل کنیم. اگر نشد به نقطه ای برسیم که وجدان عمومی بپذیرد. مردم همه بپذیرند که این ایران نیست که مقصر است. این دیگران هستند. اگر مردم این مسأله را بپذیرند در کنار دولت خواهند ماند و ما می تونیم راهمان را ادامه بدیم.
🔴موشکاف: هاهاهاها. به نظرتون بندة موشکاف آلزایمر گرفتم یا اینکه این عظما بود که میگفت اگه اونا برجامو پاره کنن ما آتیش می زنیم؟! هاهاهاها. حالا اونا پاره کردن و اینا میخکوب شدن، تازه میگه ما نذاشتیم به توفیق برسن. هاهاها.
حجاریان از باند اصلاح طلبان ۲۹ اردیبهشت
نمی‌خواهم از الان، آیه یأس بخوانم و امیدوارم اروپایی‌ها به‌دنبال امریکا نروند اما به یاد می‌آورم در زمان حمله بوش به عراق نیز اروپایی‌ها ابتدا با وی همکاری نکردند و دولت بوش ادعا کرد اروپا به دو بخش پیر و جوان تقسیم شده است و خاطرنشان کرد که امیدش به اروپای جوان است؛اکنون ظریف با استیذان به مذاکره با اروپاییان رفته است و طبعا برای آنکه کارش به سرانجام برسد باید دم به دم پشتیبانی شود نه آنکه از داخل علیه‌اش بیانیه صادر کنند.
مخالفان برجام حتی برای آتش‌زدن پرچم امریکا برنامه نداشتند چه برسد به کارهای بزرگ‌تر؛ آنها‌ برای سوزاندن پرچم فندک روشن می‌کنند.
این‌کار ابتدا دست‌ خودشان را می‌سوزاند چون شعله به بالا زبانه می‌کشد. در نتیجه، پرچم از دست‌شان می‌افتد و آتش به موکت‌ها سرایت‌ می‌کند و…
🔴موشکاف: هاهاهاها. تئوریو داشتین؟‌! تئوری وحشتو می گم. یقة باند رقیبو گرفته که بابا پدرمونو در میارینا. همه جا رو به آتیش می کشینا هاهاهاها. بعله. حال و روز نظام اینطوره، در هر صورت تو آتیش میسوزه. هاهاها.
پیروزمجتهدزاده از باند خامنه ای ۲۹ اردیبهشت
دنیا را گیج کرده‌ایم، هرروز یک موضع می‌گیریم
تکلیفمان با خودمان مشخص نیست ما چه اهرمی داریم که به اروپا و جهان هستی دیکته کنیم که اروپا باید حتما در برجام باقی بماند؟ به نظرم این ما هستیم که تکلیفمان مشخص نیست زیرا در آن واحد چندین مدل حرف می‌زنیم. یکبار می‌گوییم باید اعتمادسازی انجام دهیم، یکبار می‌گوییم باید تضمین بدهند، بار دیگر می‌گویند ما اصلا مذاکره نمی‌کنیم. با این شرایط دنیا هم گیج شده است که اگر ایران نمی‌خواهد مذاکره کند پس دیگر به دنبال چه تضمینی است. اروپا اصلا تضمینی از ما نمی‌خواهد و این ما هستیم که شب و روز به دنبال گرفتن اعتماد و تضمین هستیم. اروپا یک بار مواضعش را اعلام کرده و مانند ما چند موضع را اتخاذ نمی‌کند.
🔴موشکاف: خودشون گیج گیج می خورن و سرشون گیج رفته، می گه دنیا رو گیج کردیم هاهاهاها. بکش بکشو ملاحظه فرمودین؟ خلاصه اش اینکه معلوم نیست با خودشون چن چندن! هاهاهاها. به خودشون هم سور می زنن. هاهاهاها. بعله. هاهاهاها. فعلا خدانگهدار.

شما هم نظر دهید

Please enter your comment!
Please enter your name here