موشکاف ۲۲ فروردین – امان از تلگرام!

0
31

✳⭕😁موشکاف ۲۲ فروردین – امان از تلگرام!

🔴موشکاف: سلام! عظما دو روز پشت هم کارگزاراشو جمع کرد و براشون فک زد هاهاهاها. همة حرفاشو منتشر نکردن، فقط یه تیکه هاییشو پخش کردن. حالا چرا پخش نکردن، چون اگه پخش میکردن حتما باعث گسترش ریزش تو کل نظام می شده. هاهاهاها. این وسط یه حرفایی هم سر تلگرام زد. هاهاهاها.

ایشان همچنین با ابراز خرسندی از تبدیل شدن مطالبة ایجاد پیامرسانها و شبکه های اجتماعی داخلی به مطالبة عمومی گفتند مسئولان باید امنیت و حریم داخلی مردم و کشور را حفظ کنند. تعرض به امنیت و حریم داخلی مردم حرام شرعی است و نباید انجام شود. رهبر افزودند متصدیان کار در دستگاه های دولتی و قضایی مراقبت کنند تا حریم داخلی زندگی مردم و اسرار آنها محفوظ بماند.

🔴موشکاف: هاهاهاها. میگه اسرار مردم محفوظ بمونه اما نمیگه کجا؟ هاهاهاها. از موشکاف بشنوین. اسرار مردم تو پیامرسان داخلی پیش اطلاعات و سپاه و ناجا و بیت خود عظما و یه چن تا ارگان امنیتی دیگه کاملا محفوظه. هاهاهاها.

تلویزیون رژیم – 20 فروردین:

هر قدر فعالیتهای ما در شبکه های اجتماعی خارجی بیشتر باشه، منبع ارزشمند تری از اطلاعاتمون را در اختیار اونها قرار می دهیم. که می توانند از طریق اون هر زمان که بخواهند بر گلوی اقتصاد و امنیت ما فشار بیاورند.

ادامه از تایم کد00.21: آئین نامه حمایت حقوقی از فعالیت پیام رسان های داخلی به مراجع قضایی سراسر کشور ابلاغ شده. معاون دادستان کل کشور در امور فضای مجازی حمایت جدی از حریم خصوصی اشخاص و تاکید بر حفاظت از اطلاعات مردم در شبکه های اجتماعی داخلی را از موضوعات مهم این آئین نامه بر شمرد و افزود ارتباطات خصوصی مردم در پیام رسانهای داخلی براساس اصل 25 قانون اساسی و منع هر گونه شنود قانونی پیام رسانهای خصوصی داخلی توسط هر شخص حقیقی یا حقوقی جرم و قابل تعقیب کیفری است.

🔴موشکاف: هاهاهاها. خیال کرد با یه کلمة حرام شرعی فوری 40میلیون از تلگرام کوچ می کنن به پیام رسان آخوندی و می رن تودام. هاهاهاها. سؤال مردم اینه: آیا اختلاس و دزدیدن اموال مردم از بانکها ومؤسسات مالی وابسته به سپاه، هلال شرعی بود یا حرام شرعی؟ اطلاعات که دیگه جای خود داره. جواب مردمم به عظما اینه: خودتی. هاهاهاها.

تلویزیون رژیم – 20 فروردین:

پنیر مجانی در تله تلگرام. دبیر شورایعالی مجازی در دورهمی مسئولان مربوطه در کمیسیون امنیت ملی از درآمد صفر و خرج های کلان و بی حساب کتاب تلگرام گفت و گفت : هدف بعدی تلگرام زیر پا گذاشتن قوانین ایرانه.

ساختار تلگرام ساختار بسیار پر هزینه یی است برای دارنده او . که در حقیقت حافظه نامحدود را سرویس میده به تمام کاربران خودش. فیلتر شکنی که تلگرام قرار هست راه اندازی بکنه در فصل دوم 2018 این فیلتر شکن ، فیلترشکن تلگرام به تنهایی نیست. بلکه فیلتر شکن کل فضای مجازی خواهد بود. به محضی که شما تلگرام را رن می کنید در حقیقت کل قوانین و مقررات جمهوری اسلامی زیر پا گذاشته میشه.

🔴موشکاف: هاهاهاها. مردم میگن: جانمی جان، قوانین نظام رو زیر پا می ذاره؟ دستش درد نکنه. جوونای قیامم می گن، مام اصلا تو تلگرام برای همین می ریم که قانون اصلی نظام یعنی اصل ولایت فقیه رو زیرپا بذاریم. برای این که ما براندازیم هاهاهاها. بعله، حرف بچه های قیام اینه که علاوه بر زیر پا گذاشتن کل قوانین و مقررات نظام، خود ولی فقیه رو هم زیر پا خواهیم گذاشت بذارن و له و لورده کنن. هاهاهاها. فعلا خدانگهدار. ✳⭕👍

شما هم نظر دهید

Please enter your comment!
Please enter your name here