موشکاف ۲۷ اسفند – باز هم ترس و لرز از برجام!

0
39

✳️⭕️😁موشکاف ۲۷ اسفند – باز هم ترس و لرز از برجام!

🔴موشکاف: سلام! شیخ فری چنان برجامو تو بوق کرد و میکنه که یه سری از مهره های نظام دندون تیز کرده بودن که آبی ازش گرم شه. هاهاهاها. اما نه تنها آبی گرم نشد بلکه خر kher نظامو گرفته و ول نمیکنه. هاهاهاها. بازم دارن تحریم به عظما هدیه میدن. هاهاهاها.

تلویزیون رژیم 25 اسفند 96

«نشست کمیسون مشترک برجام دقایقی پیش با حضور دیپلمات های ایران و اتحادیه اروپا در محل هتل هوبورگ وین آغاز شده این، یازدهمین نشست کمیسیون و هشتمین آن بعد از اجرایی شدن برجام است تا شکایات ایران از اجرای ناقص و نقض تعهدات طرف مقابل بررسی شود. این نشست در بحبوحة نشستهای بین آمریکایی ها و اروپایی ها برگزار می شود که می کوشند اگر بتوانند برجام را تغییر داده تبصره ای به آن افزوده یا موضوعات غیر هسته ای را به توافق هسته‌یی پیوند بزنند».

🔴موشکاف: هاهاهاها. تبصرة موشکی. هاهاهاها. عظما! چرا سکوتی؟ می گن سکومت علامت رضاست، همین طوره؟ البته خیال نکن اگه دوباره بری سر میز حوا خیر می کنن. خیر، تحریم سرو می کنن. هاهاهاها.

عراقچی معاون ظریف ۲۵ اسفند

برخی از اعضای گروه پنج بعلاوه یک، مانند روسیه و چین، معمولاً با مواضع ایران در خصوص نقض برجام از سوی آمریکا هم‌عقیده‌اند، ولی برخی دیگر از اعضای گروه پنج بعلاوه یک، هرچند اذعان دارند که آمریکا به تعهدات خود بر اساس برجام پایبند نیست، تا حدی از گفتنِ علنیِ این مطلب (علیه آمریکا) اِبا دارندمتأسفانه آمریکا کماکان بر شرکت‌ها و بانک‌های اروپایی و سایر کشورها فشار می‌آورد و فضای تهدید و ارعاب ایجاد می‌کند تا آنان را از انجام دادن هرگونه تجارت، تعامل اقتصادی یا داد و ستدِ بانکی با ایران بازدارد

🔴موشکاف:‌ هاهاهاها. برجامه و پیشنهاد تحریمای جدید از طرف اروپایی ها! عظما فکرشم نمی کرد. هاهاها می گن تعارف اومد نیومد داره، بی جواب گذاشتن وزیر خارجة فرانسه تعارف بود یا طاقچه بالا برا گرون فروشی، یا ترس از دلواپسا و ریزشیها؟ فعلا که حلقه تنگتر و کار نظام سخت اندر سخت تر شده!‌هاهاهاها.

آخوند احمد خاتمی ۲۵ اسفند:

با روی کار امدن وزیر امور خارجه ضد ایرانی آمریکا توسط ترامپ توطئه های جدیدی علیه ایران آغاز شد که پس از برجام موضوع قدرت موشکی ایران مطرح شدآمریکا می‌خواهد که ایران موشک دور برد با برد 2هزار کیلومتری نداشته باشد. برای آمریکا مسأله فلسطین و‌حزب الله مهم است و گفته اند اگر ایران کوتاه بیاید روابط عادی می شودآمریکا می خواهد ایران مانعی در مسیر تشکیل خاورمیانه جدید نبوده و در لبنان ،عراق و سوریه تاثیرگذار نباشد باید توجه داشته باشیم که مسیری که دشمنان در آن حرکت می کنند ، براندازی است.

🔴موشکاف:‌ هاهاهاها. تازه این آه و ناله هاشون از برجامه. هاهاها. چن روز دیگه که لایحة تحریم نظام بخاطر نقض حقوق بشر تو کنگره تصویب بشه، آه و ناله شون شنیدن داره. هاهاهاها.

🔴موشکاف: صحبت آخرم با بچه های قیامه! جوونا! اقدامات بین المللی رو دیدین؟ اما بدونین که تموم دنیا دارن چار چشمی زاغ سیاه شما رو چوب میزنن که تو قیام چیکار می کنین. هر چی تو آتیش قیام بدمین، اونا هم بیشتر خر Kher نظامو میگیرن. ببینم چیکار می کنین. هاهاهاها. کس نخارد پشت ما، جز ناخن انگشت ما. فعلا خدانگهدار.✳⭕👍

شما هم نظر دهید

Please enter your comment!
Please enter your name here