موشکاف ۱۷ بهمن این روزا کار مهره های نظام به جایی رسیده که خلاصه اش میگن داداش! کار تمومه!

0
45

✳️⭕️😄موشکاف ۱۷ بهمن

🔴موشکاف:‌ سلام! این روزا کار مهره های نظام به جایی رسیده که خلاصه اش میگن داداش! کار تمومه! روزای آخرمونه! همه شون رفتن تو فاز ابراز وحشت شیخ فری که اون یارو! یعنی شاه! صدای اعتراضو نشند و وقتی صدای انقلابو شنید دیگه کار از کار گذشته بود. هاهاهاها.

محسن هاشمی (پسر رفسنجانی) رئیس شورای قلابی شهر تهران ۱۵ بهمن

تزريق نااميدي و تنش به جامعه دردي را دوا نمي کند/صداي مردم را بشنويم قبل از آنکه براي شنيدن دير شده باشد

… از سفر کارتر به تهران تا سقوط نظام پهلوی تنها یک سال سپری شد و زمانی که رییس جمهوری ایالات متحده ، ایران را جزیره ثبات خاورمیانه خواند کسی احساس نمی کرد این ثبات دستخوش دگرگونی بی سابقه شود که نه تنها ایران بلکه جهان را دچار تحول کند.امروز نیز مانند گذشته صدای نارضایتی و اعتراض مردم را که با مشکلات شدید معیشتی و مطالبات پاسخ داده نشده اجتماعی درگیرند را می شنویم.

🔴موشکاف: هاهاهاها! این تزریق نیستا! بیشتر نمونه برداریه! هاهاهاها آخه تو جامعه ای که به قول یارو قالیباف ۹۶درصد ناراضین، دیگه تزریق ناامیدی از نظام نیاز نیست. هاهاهاها. هاهاهاها. اما اینکه کمتر از یه سال فرصت داره رو درست گفته. هاهاهاها. نظام به همت ما براندازا به ۴۰ سالگی نمی رسه.

آخوند رهامی از باند روحانی ۱۵ بهمن

نگذاریم اعتراضات به جایی برسد که وضعیت قابل برگشت نباشد

رژیم گذشته چون صدای نقد را نشنید همه چیز را از دست داد و باید صدای اعتراض مردم را شنید

این حرف در حال حاضر هم صدق می‌کند؛ …

امروز مد شده است که همه مسئولان از صدر تا ذیل سخنرانی می‌کنند و می گویند باید انتقاد شود و اعتراض مردم را شنید اما هیچ کس خود را مخاطب اعتراضات و انتقادات مردم نمی‌بیند.

🔴موشکاف:‌ شنیدن؟! البته شنیدنشون یعنی یه گوش در، اون یکی دروازه! از این گوش خواست های معیشتی و اجتماعی و سیاسی رو می شنون و از اون گوش در می کنن! تنها دغدغه شون هم حاکمیتیه که داره از دست میره. هاهاهاها.

روزنامه حکومتی بهار ۱۵ بهمن:

دی‌ماه گذشته نزدیک به 100 شهر کشور صحنه اعتراض مردمی بود که از روند اداره کشور و نابسامانی‌های موجود به تنگ آمده بودند، در همین حوادث طبق آمار اعلام شده 4972 بازداشتی، تعدادی کشته و خبرهایی نیز از مرگ تنی چند از معترضین در بازداشتگاهها به گوش می‌رسد، اعتراض‌هایی که ظاهرا خاموش شده ولی اگر گوش شنوایی صدای آنها را نشنود احتمال آن می‌رود که هر لحظه از سر گرفته شوند.

🔴موشکاف:‌ هاهاها. اولا صد شهر نه و ۱۴۲ شهر! ثانیا، کی گفته اعتراضا خاموش شده؟! هاهاهاها. اگر خاموش شده چرا این قدر می ترسین؟! آخه تو آتیش هرچی فوت کنی خاموش نمی شه که بیشتر می شه! هاهاهاها. باور نداری؟! از هادی غفاری که تجربه شو داره بپرس. هاهاهاها.

آخوند هادی غفاری از باند روحانی ۱۵ بهمن

با سخنرانی، تهدید و موعظه و … هر وسیله‌ای که شده اعتراضات را آرام می‌کنیم. اما این آتش وجود دارد. باید تلاش کنیم که منشا آن خاموش شود. ما بر این آتش تنها فوت می‎کنیم که از طرف دیگری سر برمی‎آورد.

باید عوامل آتش‌زا را از بین برد. از عواملی که این آتش را خاموش می‎کند، دادن آزادی‎های سیاسی به مردم است. مشکل جدی ما این است که می‎ترسیم به مردم آزادی بدهیم

موشکاف:‌ هاهاهاها. فوتنیا! هاهاهاها. فوتای شما آتیش قیامو گر میده! هاهاهاها. اما راه حلو داشتین؟! میگه آزادی سیاسی بدن به مردم! هاهاهاها. عجب! تجویز خودکشی از ترس مرگ! بفرمایین! یه چیکه آزادی بدین! هاهاهاها. از آزادی تو ایران، فقط میدونش مونده! عظما میدونه که یه چیکه آزادی یعنی سیل و سونامی بنیان کن واسه نظام. هاهاهاها.

🔴موشکاف:‌ القصه! دنیای نظام شده آخرت یزید! هاهاهاها. چنان ترس ورشون داشته که با آخرین ماههای حکومت شاه مقایسه می کنن. اما این عظما، فلک زده تر از این حرفاس که حتی بتونه مانورهای شاهو بکنه. هاهاهاها. کارش تمومه! هاهاهاها. فعلا خدانگهدار. ✳️⭕️👍

@SimayazadiTV

@moushekaf

شما هم نظر دهید

Please enter your comment!
Please enter your name here