موشکاف ۳۰ دی – تکمیل حلقه محاصره بین‌المللی رژیم

0
36

موشکاف ۳۰ دی – تکمیل حلقة محاصره بین‌المللی رژیم

موشکاف:‌ سلام! این روزا بندة موشکاف سرم خیلی شلوغه. هم باید خبرای داخلی رو بخونم هم خارجی. آخه اونقد راجع به ایران می نویسن که نگو و نپرس. جان بولتون تو وال استریت ژورنال نوشته سیاست آمریکا باید طوری باشه که نظام ولایت ۴۰ سالگیش رو نبینه. هاهاها. لیبراسیون نوشته فقر تو ایران طوریه که مردم چیزی واسه از دست دادن ندارن. هاهاهاها. یکی دیگه هم نوشته «مردم به پا خیزید، تهران بیدار شو» هاهاها. حالا ببینین رسانه های خود نظام چیا نوشتن. هاهاهاها.

سایت حکومتی نسیم آنلاین ۲۸ دی

تیلرسون: آمریکا نیروهایش در سوریه را با هدف مقابله با ایران حفظ خواهد کرد

سایت حکومتی انتخاب ـ ۲۸ دی

نیکی هیلی: اگر قرار است آمریکا برجام را جدی بگیرد مسائل دیگر هم باید جدی گرفته شود

سفیر آمریکا در سازمان ملل می‌گوید ایالات متحده خواستار آن است که اتحادیه اروپا، جامعه بین‌المللی و ایران، دست به اقدامات بیشتری بزنند که جلو فعالیت‌های تهران در منطقه را بگیرد؛ تا واشینگتن نیز توافق اتمی را جدی بگیرد.

هیلی، از اقدامات ایران در یمن و سوریه به عنوان اقدامات غیرقابل‌قبول دولت ایران نام برده‌است.

موشکاف:  هاهاهاها. اینطور که پیداست حسابی عظما رو دوره کردن که جام زهر منطقه ای رو بریزن تو حلقومش! هاهاهاهاها. عظما! این کاره هستی یا نه؟! هاهاهاها.

خبرگزاری حکومتی مهر ۲۸ دی

معاون وزیر خزانه‌ داری آمریکا: رژیم‌ های سرکش در ایران، کره شمالی و ونزوئلا همچنان با روش‌ های مختلفی از جمله استفاده از روش‌ های فریبکارانه مالی برای پیشبرد اهداف فاسد، مجرمانه یا امیال تروریستی خود به تمامیت سیستم مالی ما حمله می‌کننداین رژیم ها به نقض حقوق بشر و فساد پرداخته، منافع خود را در رأس رفاه سایر مردم قرار می دهند. به همین دلیل است که ما ناقضان حقوق بشر را از طریق قانون مسئولیت پذیری حقوق بشر هدف قرار می دهیم.

واشنگتن اجازه نمی دهد ناقضان حقوق بشر از نظام مالی ما بهره برداری کنند.

علاوه برتأمین مالی تروریسم توسط ایران، سپاه نیز حضور گسترده ای در ا قتصاد این کشور دارد. به صورت شفاف اعلام کرده ایم که شرکت هائی که به تجارت با ایران می پردازند، در معرض مخاطرات مهم معامله با ایران یا شرکت های تابعه آن قرار دارند.

موشکاف: هاهاهاها! عظما! وقتش رسیده یه بار دیگه بیای از جسم ناقصت خرج کنی! البته اگه چیزی ازش مونده باشه. هاهاهاها. حالا سپاهت هم لو رفته اس! هاهاهاها.

سایت حکومتی فرارو ۲۹دی

معاون وزیر خزانه‌ داری آمریکا : عقربه ساعت چهار ماهه در حرکت است و کسانی که ترامپ را شنیدند که احساسات خود درباره ایران را به اشتراک می‌گذارد، فکر نمی‌کنند که او بلوف می‌زند. دموکرات‌ها و جمهوریخواهان میانه‌رو – بخصوص در سنا – از این طرح روسکام متنفر خواهند بود. اما مخالفان ایران از قبل به من گفتند که این (طرح) مورد علاقه آنان است.

موشکاف:‌هاهاهاها. بعله. حلقة محاصرة‌ نظام ولایت برای جام زهر منطقه ای هم داره تکمیل میشه هم تنگ. هاهاهاها. یه ریزه دیر و زود داره اما سوخت و سوز نداره. هاهاهاهاها. فعلا خدانگهدار.

شما هم نظر دهید

Please enter your comment!
Please enter your name here