موشکاف ۲۹ دی – ناله‌های درماندگی در طویله مجلس نظام!

0
36

موشکاف ۲۹ دی – ناله‌های درماندگی در طویله مجلس نظام!

موشکاف: سلام! بعد قیام اخیر حتی این کودن‌هایی که نشستن تو مجلس نظام فهمیدن که هوا پسه! هاهاهاها. چون فعلا خطر از بیخ گوششون گذشته! هاهاهاها. حالا اینا میترسن یه روزی حسابشونو کف دستشون بذارن! فکر اون روزن که بگن ما از قبل گفته بودیم! ‌هاهاهاها.

 محمد حسن نژاد ـ مجلس ارتجاع 27دی 96

امروز در نطق اضطراری خودم میخواهم در مورد بزرگترین تهدید كشور صحبت كنم, شاید خیلی از عزیزان بزرگترین مشكل كشور رو تورم, بیكاری, اغتشاشات, اعتراضات اخیر, تحریم, گروههای تكفیری و ناامنی منطقه, فسادهای پولی و بانكی, قاچاق, حقوقهای نجومی و رانت را مد نظر داشته باشند.

اما بنظر این حقیر با وجودی كه موارد بالا مشكلات بزرگ حال حاضر كشور می باشد, اما بزرگترین مشكل و تهدید فعلی كشور ضربه خودرن اعتماد عمومی كشور می باشد.

بزرگترین سرمایه حاكمیت, اعتماد به حاكمیت می باشد اگر اعتماد كامل و حمایت مردم پشتیبان دولتمردان و حاكمیت نباشد, دولتها می توانند با آن سرمایه عظیم هر مشكلی را با مردم و توسط مردم مرتفع نمایند

موشکاف: هاهاهاها! همه رو برق میگیره این مجلسیای نظامو چراغ نفتی! هاهاهاها. آخه یارو! اگه اعتماد نباشد چیه؟! دارن می گن مرگ بر اصل ولایت می گن خامنه ای حیا کن مملکتو رها کن! هاهاهاها. فعلا برو جلو آببندی شی! برو واسه نفرت عمومی از نظام گیج بزن که فول فوله! هاهاهاها.

در مورد اغتشاشات اعتراضات اخیر نیز چرا باید یك كانال تلگرامی امنیت ملی را به چالش بكشد, چرا مردم باید جهت اطلاع از اتفاقات بجای مراجعه به صدا و سیما و رسانه های رسمی قانونی, به كانالها و شبكه های مجازی غیر رسمی معاند مراجعه كنند. یا در بحث بودجه چرا باید قسمتهایی از جدوال بودجه بصورت گزینشی منتشر و بی اعتمادی مردم را دامن بزنیم, چرا با عدم ارائه شفاف جزییات نحوه اجرای قانون هدفمند كردن یارانه ها استرس را به كل مردم تزریق نموده و اعتماد عمومی رو خدشه دار كرد یا علت این امر سیاسی كاری و عدم شفافیت دولت نبود

موشکاف: هاهاهاها! اعتراف می کنه که یه کانال تلگرامی مقاومت کل تی وی ریشو لوله کرد رفت!‌هاهاهاها. بعد هم مقر میاد که بودجة خودشونو هم سانسور می کنن! چون از مال باخته ها میترسن! از لشکر گرسنگان و جوونای بیکار میترسن که بازم بریزن تو خیابون! هاهاهاها.  ==

عدم اعتماد به ما نهادهای رسمی می باشد كه می توان دلیل عینی این امر را ترجیح مردم به كمك به مردم زلزله زدگان كرمانشاه را مثال آورد كه حاضر شدند پول و كمكهای خود را به افراد مشهور بدهند, اما كمكهایشان را در اختیار نهادهای رسمی دولتی قرار ندهند.

یكی دیگر از نقاط تضعیف اعتماد عمومی نحوه برخورد با مفسدین و یا نحوه اطلاع رسانی با مفسدین است مردم هر روز از خود می پرسند كه چرا بابك زنجانی اعدام نمی شود, چرا با حقوقهای نجومی برخورد نشد, واقعیت پشت پرده موسسات غیر مجاز چیست, سپرده های این مردم را صاحبان این موسسات كجا برده اند, چرا با صاحبان این موسسات بصورت شفاف برخورد نشد, چرا

موشکاف:‌ هاهاهاها! از این چراهای بی جواب زیاده! نکتة‌موشکافانه اینه که این چرا چرا کردن معنی داره. روزای آخر شاه یه سری از مجلسیای اون موقع هم بوی الرحمان نظام سلطنتو حس کرده بودن هی چرا چرا می کردن! هاهاهاها. یه چن ماه بعد هم دام داری داری رام! این روزا هم هرم آتیش قیام به این یکی ها خورده! خیال کردن دست پیشو بگیرن فایده یی داره، نه، دیگر اثر ندارد!‌هاهاهاها. فعلا خدانگهدار.

شما هم نظر دهید

Please enter your comment!
Please enter your name here