موشکاف ۲۲ دی – این روزا، هم مردم نظام ولایتو می سوزونن، هم نمایندگان مجلس تو آمریکا!

0
34

موشکاف ۲۲ دی

موشکاف:‌ سلام! این روزا، هم مردم نظام ولایتو می سوزونن، هم نمایندگان مجلس تو آمریکا! هاهاهاها. حالا نظام ولایت مونده گاردشو کدوم وری ببنده!‌هاهاهاها. البته که گاردشو سمت مردم بسته چون ضربه هاش سنگین تره اما از ضربة‌اونوریا هم جیغش به هواست. هاهاهاها.

کیهان خامنه ای- 21 دی

 براساس گزارش‌ها، قطعنامه 676 به بهانه حمایت از آزادى بیان مردم ایران، محکومیت سرکوب اعتراضات مشروع و دسترسى به فناورى هاى ارتباطى تدوین و با 415 رای مثبت در صحن مجلس نمایندگان آمریکا مورد تصویب قرار گرفت.

براساس گزارش تلویزیون صدای آمریکا، این قطعنامه آنچه که نقض حقوق بشر توسط ایران، فساد و فعالیت‌های بی‌ثبات ساز آن در خارج از جمله حمایت از گروه‌هایی مانند حزب‌الله و حمایت از سوریه خوانده شده را محکوم کرده است.

براساس این گزارش، این قطعنامه از دولت آمریکا می‌خواهد با اعمال تحریم‌های هدفمند، نقض مداوم حقوق بشر از سوی تهران را پاسخ دهد و از دولت‌ها و سازمان‌های دموکراتیک بخواهد به‌طور شفاف، حق مردم ایران را برای زندگی در یک جامعه آزاد حمایت کنند!

موشکاف:‌ هاهاها ۴۱۵ تا رای مثبت و ۲ تا رای منفی!‌هاهاهاها. سوزش نظام از اینه! هاهاهاها. تازه وقتی میبینن در برابر چنین قطع نامه ای هیچ غلطی نمی تونن بکنه چاک دهنشونو باز می کنن و هر چی لایق خودشونه بیرون می ریزن. هاهاهاها.

 

تلویزیون رژیم – 20دی

سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به تصویب مداخله جویانه مجلس نمایندگان آمریکا تاکید کرد اقداماتی مانند تصویب این قطع نامه و اظهارات و تحرکات خصمانه دولت آن کشور علیه ملت رشید ایران از ماهیت زیاده خواهی و خوی سلطه طلبی حاکمان آمریکا ناشی می شود بی شک سیاستی شکست خورده است قاسمی تصریح کرده اینگونه قطع نامه های تکراری نمایشی و سیاسی موید ماهیت رژیم مداخله گر آمریکاست که طی دهه های گذشته ملت بزرگ ایران بارها شاهد آن بوده است.

موشکاف:  هاهاهاها. ۱۵تا فحش و ناسزای سیاسی!‌هاهاهاها. خودش یه نوع رکورد محسوب میشه. به نظرم با گینس صحبت کنن این رکوردو ثبت کنن!‌ هم تعداد فحشا رو هم میزان سوزشو هاهاهاها. ببینین چه فشاری بهش اومده که بعضیاشو دو سه بار تکرار می کنه. هاهاهاها.

جوان روزنامه بسیج سپاه پاسداران – 21 دی

مجلس نمايندگان امريكا در حمايت از اغتشاشات در ايران با صدور قطعنامه‌اي، خواستار اعمال تحريم‌هاي گسترده عليه ايران به اتهام نقض حقوق بشر شد.

همانگونه كه پيش بيني مي‌شد و طي هفته گذشته عنوان شد موج تحريم‌هاي حقوق بشري به بهانه اغتشاشات صورت گرفته در برخي از شهرهاي ايران از مهم‌ترين پلان‌هاي ايالات متحده امريكا… است. آنچه از مفاد اين قطعنامه قابل برداشت مي‌باشد اين مسئله است كه موج سواري امريكايي‌ها روي موج خودساخته(اغتشاشات داخلي) به همين جا ختم نخواهد شد و در ادامه نيز بايد منتظر اعمال تحريم‌هایي بود كه در مفاد آن به صراحت به اغتشاشات داخلي ايران اشاره شده و از عدم مناسب بودن وضعيت حقوق بشري در ايران اشاره شود… حمايت‌هاي مستمر و صريح مقامات رسمي و غيررسمي دولت ايالات متحده امريكا از دونالد ترامپ گرفته تا مايك پنس، ركس تيلرسون و جان كري و هيلاري كلينتون به نفع اغتشاشگران داخلي و سپس تلاش گسترده اين مقامات در سطح بين‌المللي نشان مي‌دهد امريكايي‌ها غائله اخير را فرصتي براي ضربه زدن به جمهوري اسلامي ايران ارزيابي و همچنان تلاش مي‌كنند روي افزايش هزينه‌هاي بين‌المللي ايران متمركز شوند.

موشکاف: هاهاهاها قیامهای سراسری مردم حالا حمایت بین المللی رو هم پشت خودش داره. هاهاهاها تا کور بشن آخوندا و کارگزارانشون. دم جوونای انقلابی گرم! که اینجوری آخوندا رو به سوزش انداختن. هاهاهاها. نظام ولایت باید خوشو برای سوزشای اساسی دیگه آماده کنه. هاهاهاها بعله. فعلا خدانگهدار

شما هم نظر دهید

Please enter your comment!
Please enter your name here