موشکاف ۱۵ آذر – وقتی رژیم خودزنی میکند!

0
45

موشکاف ۱۵ آذر – وقتی رژیم خودزنی میکند!

موشکاف:‌ سلام! یکی از مهمترین تحولات این روزا این بود که نظام ولایت مجبور شد به پای خودش شلیک کنه. هاهاهاها. منظورم ترور علی عبدالله صالحه که چن سالی تو خط نظام ولایت بود اما تا خط عوض کرد چپش کردن. هاهاهاها. بعله اینم عاقبت حشر و نشر با آخوندا.

تلویزیون رژیم ـ 13آذر

«پایان شوم چرخش برای عبدالله صالح: اون طور که تلویزیون المسیرة یمن گفت علی عبدالله صالح با خودرو قصد فرار از صنعا به استان مأرب و مناطق تحت اشغال عربستان رو داشت که هدف قرار می‌گیرد، تعدادی از همراهان صالح هم در این درگیریها کشته شدند. عبدالله صالح دو روز قبل در چرخشی آشکار، از مواضع دولت وحدت ملی یمن، از سیاستها و اهداف سعودیها حمایت کرده بود». 00.34 

موشکاف:‌ هاهاهاها. این وسط دلسوخته تر از همه خود عظماس که دیگه مطمئنه یمن بر باد رفته. هاهاهاها. چون خودش بهتر میدونه که حوثی ها پاپتین. حالا که عبای عظمی تو صنعا از وسط جر خورده، الان دیگه کار مزدورای نظام ساخته اس. هاهاهاها.

تلویزیون رژیم ـ 13آذر

سخنرانی روحانی در کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی ـ 14آذر

افکت: یمن هم از دست متجاوزین نجات خواهد یافت یمن هم ملت مقاوم و فداكار یمن متجاوزین را پشیمان خواهد كرد همه اینها درست اما فرصتهای از دست رفته چگونه جبران خواهد شد؟

موشکاف:‌ چه ناله ها! هاهاهاها. حتما می دونین! منظورش از فرصتهای از دست رفته وقتیه که تو مذاکرات صلح با میانجیگری سازمان ملل ممکن بود حوثی ها یه پایة‌ دولت ائتلافی باشن و حداقل جاپای رژیم یه جوریا حفظ شه. اما دم های ولایت تو اون جا به فرموده مذاکراتو به هم زدن و حالا  به آخرکار نزدیک شدن هاهاهاها. حالا آبدوخیار هم بهشون نمیدن سوراخ موش گیر نمیاد. هاهاهاها.

خبر گزاری سپاه پاسداران ( فارس) ۱۴ آذر

پسر ارشد «علی عبدالله صالح» از ریاض: انتقام خون پدرم را می‌گیرم

شخصا نبرد علیه نیروهای الحوثی در یمن را هدایت خواهم کرد.به نوشته این رسانه‌ها، احمد در ادامه تاکید کرد که این نبرد را تا خارج کردن آخرین حوثی‌ها از یمن، ادامه خواهد داد … احمد علی عبدالله صالح که گزینه پدرش برای رسیدن به قدرت در یمن بود، انصارالله را مزدوران ایران توصیف کرد و با قرار گرفتن در جبهه سعودی‌‌ها، خطاب به انقلابیون یمن که تا همین اواخر، پدرش در کنار آنها قرار داشت، گفت: سه سال است که در یمن فساد به پا کرده‌اید. اما پدرم مقابل مزدوران ایران در یمن ایستاد.

موشکاف:  هاهاهاها. این یعنی حوثیا هم از هوا میخورن و هم از زمین. هاهاهاها. بخورن نوش جونشون! هاهاهاهاها. اینا علائم پایانیه هاهاهاها.

روزنامه حکومتی جهان صنعت ۱۴ آذر

مرحله تازه رقابت تهران- ریاض

تبعات مرگ عبدالله صالح بیشتر در سطح منطقه‌ای نمود می‌یابد. … این وضعیت به معنای آن است که رقابت منطقه‌ای ریاض و تهران در کنار سایر کانون‌های جنگ‌های نیابتی‌ تشدید می‌شود. به واقع تبعات مرگ عبدالله صالح فرصتی را برای مقامات ریاض فراهم می‌کند که آنها بخواهند رقابت با ایران را از طریق منازعه نظامی پیگیری کنند.

موشکاف:‌ هاهاهاها. عظما! حال و احوال! هاهاهاها. بعله اوضاعش زار و نزاره! یه زمانی ممکن بود ژست زهر خوری بگیره و پشت مزدوراش تو یمنو خالی کنه و یه امتیازکی بهش بدن اما حالا دستش خالی تر از خالیه. هاهاهاها. سر دو راهی تو گل مونده. حالا فقط می تونه با این دو تا دست خالی عمامة دجالیت و جنایتو برداره و دو دستی بکوبه تو سر خودش. هاهاهاها.

شما هم نظر دهید

Please enter your comment!
Please enter your name here