موشکاف ۱۴ آذر – بلف های شیخ فری و زمینه سازی برجام‌های بعدی.

0
44

موشکاف ۱۴ آذر- بلف های شیخ فری و زمینه سازی برجام‌های بعدی.

موشکاف:‌ سلام! شیخ فری رفت سیستان و بلوچستان و مثل همیشه بلف آزادی زد! هاهاهاها. گفت طرفدار آزادی دانشگاس و مثل همیشه وعده های سر خرمن داد. هاهاهاها. اما لا به لای این پزهای لو رفته، یه سیخ درست و حسابی هم زد تو پهلوی آخوندای اون یکی باند.

آخوند روحانی ۱۱ آذر

باید در دانشگاه حداقل به اندازه حوزه‌های علمیه آزادی بدهیم. … باید در دانشگاه نقد کنیم و وقتی حرف‌ می‌زنیم به این طرف و آن طرف نگاه نکنیم. ستاره ویژه آسمان است و برای دانشگاه نیست.

موشکاف:‌ هاهاهاها. بندة موشکاف جوابش رو نمیدم چون قبلا دانشجوها تو فضای مجازی حقشو گذاشتن کف دستش. اونا نوشتن و گفتن اگه راس میگی، پس چرا نذاشتی تو همین سخنرانیت حتی یه دانشجو بجز تشکلهای حکومتی شرکت کنه و حرف بزنه. هاهاهاها. شیخ فری تو این سفرش ژستای دیگه هم گرفت. هاهاهاها.

آخوند روحانی – ۱۲ آذر

به زور, با عصبانیت, با شعار, با خشونت هیچكس را نمی توان از مسیری به مسیر دیگر هدایت كرد.

اگر كسی فكر می كند دینش, مذهبش بهتر است, باید با عمل خودش نشان دهد

موشکاف:‌ هاهاهاها. اینم یه سیخ و سنبة دیگه به باند رقیب. هاهاهاها. اما فک می کنین این قیافة سه در چاری که برای حقوق بشر گرفته واسه چیه؟‌ هاهاهاها. بندة موشکاف کارم در این مورد آسون چون جوابو ورق پاره ها و سایتهای حکومتی خودشون دادن، البته باید موشکافانه از لابه لای انواع حرفاشون جوابو پیدا کردهاهاها. زمینه سازی واسه برجام ۲ و ۳ و هاهاهاها. شیخ فری مارمولک تر از این حرفاس. هاهاهاها.

ما در این منطقه هیچ كشوری نمی تواند مدعی بشه كه من قدرت برتر در این منطقه ام و باید كشورهای دیگر تسلیم من و تابع من باشند.

موشکاف:‌ هاهاهاها. نگفتم! اینم یه کلک دیگه البته برای دلواپسان! هاهاهاها. اگه باند رقیب ازش بپرسه کیو می گفتی؟ میگه عربستان اما وقتی میگه هیشکی، خوب حرفش نظام ولایت رو هم شام می شه دیگه.که به عنوان یکی از کشورای منطقه ادعای قدرت برتر نداره. هاهاهاها. البته اگه دقت کنین اول جمله اش یه «ما»ی اضافه اومده که همینم لوش میده. هاهاهاها به این میگن موشکافی! هاهاهاها. حالا ببینین از لا به لای این چی در میاد؟

رونامه حکومتی آفتاب یزد ۱۲ آذر

دست دوستی حسن روحانی به سمت همسایه‌ها

دست دوستی؟

حالا حسن روحانی حرف‌های جدیدتری برای گفتن دارد، حرف‌ها‌یی که حسن روحانی می‌زند قبل تر از او یا نشنیده بودیم یا کمتر می‌شنیدیم.

رئیس جمهور اینبار به جای تهدید و پاسخ به یاوه‌گویی‌های برخی کشورهای عربی و در راس‌شان عربستان می‌گوید: « اگر بعضی از کشورهای منطقه با ما فاصله گرفته‌اند تقصیر خود آنها است. ما خواهان این فاصله نبوده‌ایم. ما نمی‌خواهیم بین ایران و کشورهای منطقه فاصله باشد. نمی‌خواهیم بین ایران و دنیای عرب فاصله بیفتد.»… یعنی واقعا حسن روحانی در چنین شرایطی تغییر رویه داده و قراراست همسایگان را حتی آن‌هایی که در این مدت با آن‌ها تخاصمی داشته را به اروپایی که طی سده‌ها‌ جهان را از سکون به درآورده و رو به ترقی برده، ترجیح دهد؟

موشکاف:‌ هاهاهاها. این دیگه خیلی واضح بود. بعله حرف این ورق پاره و بقیه شون اینه که شیخ فری که وخامت حال نظام و سنبة پر زور طرف مقابلو دید چراغ سبز عظما رو (که ماههاست در این مورد توسکوته) گرفت و قمپز در کردنو کنار گذاشت. هاهاهاها. یعنی میخوام بگم که اینا فقط ژستای شیخ فری جلو باند رقیب نیست، اینا چراغ سبزه. مثل همون برجام. البته این شماره ۲ و شایدم سه شه. هاهاهاها. حالا چن روز بگذره بازم روشن تر میشه. هاهاهاها. فعلا خدانگهدار

شما هم نظر دهید

Please enter your comment!
Please enter your name here