موشکاف ۱۳ آذر – جیغ و ویغ دلقکهای سیرک جمعه.

0
37

موشکاف ۱۳ آذر- جیغ و ویغ دلقکهای سیرک جمعه.

موشکاف:‌  سلام! جمعه بازار نظام محلیه که عظما دلقکاشو میفرسته تا واسش انواع و اقسام ادا و اطفاراروبریزن! هاهاها. یا بازار گرمی می کنن! یا جواب این و اونو میدن و خط و نشون می کشن یا اینکه آه و ناله می کنن! هاهاهاها. گاهی اوقات هم جیغ وحشت میکشن و ترس و لرز نظامو به نمایش میذارن. هاهاهاها. ببینیم هفتة گذشته سر چی جیغ و ویغ کردن. هاهاهاها.

‌آخوند حسینی‌همدانی ـ نمایش جمعه کرج

رئیس جمهور الحاق ایران به کنوانسیون مبارزه با تامین مالی تروریست را به مجلس ارسال کرده که اگر مجلس در تصویب این لایحه دقت نکند ممکن است امنیت ملی کشور به خطر بیافتد.

این لایحه در زمان زلزله تحویل مجلس شد که مسئله حساسی است و از این قبیل موارد نیز در مجلس شورای اسلامی زیاد است.

در 20 دقیقه مسئله حیاتی کشور و نظام اسلامی که تامین امنیت کشور به آن مربوط است در مجلس به تصویب رسید

موشکاف:‌ هاهاهاها. اون ۲۰ دقیقه ای که میگه همون موضوع برجامه! که گفتن خود عظما سفارش کرده و سر ۲۰ دقیقه ماست مالی کردن و رفت. هاهاهاها. حالا باید به این مهرة نظام گفت که یارو! دوزاریت خیلی خیلی کجه! این یکی هم سفارش عظماس! هاهاهاها. هر چند چون خودش و دور و وریاش و اصلا کل نظام ولایت تروریستن، بد جوری از این کنوانسیون به ترس و لرز افتادن. هاهاهاها.

‌ آخوند عبودی ـ نمایش جمعه  باشت

تصویب لایحه الحاق کنوانسیون بین المللی مقابله با تامین مالی تروریسم یعنی امضای برجام دوم در ایران.  

در تروریسم بین المللی سپاه ایران، حزب الله لبنان، حشد الشعبی عراق را قرار داده اند .اگر ما ملحق شویم  و امضا کنیم باید آنها را همراهی کنیم.

: با دیدگاه آنها ما باید با سپاه مقابله کنیم و تا آنها تامین مالی نشوند و با دستان خودمان تحریم کنیم.

موشکاف:  هاهاهاها. واقعا بنازم به این هوش و ذکاوت نداشته! هاهاهاها. طرف چشم بسته زیرآبی رفته. میگه برجام ۲! پ نه پ! هاهاهاها. برجام ۳ هم در راهه! کجای کاری! بی سواد یه دو تا روزنامه بخون لا اقل. هاهاهاها. بله چن وقتیه که عظما از سر ناچاری رفته تو خط خود تحریمی! هاهاهاها.

آخوند افشار  ـ نمایش جمعه  چرام

این لایحه در صورت تصویب، بعضی از شخصیت های نظام مثل سردار قاسم سلیمانی که در لیست افراد تروریست از ناحیه دولت آمریکاست،را مورد تحریم قرار می‌دهد.

این سوال مطرح می شود و باید دولت پاسخ دهد که بر اساس چه ضرورت و نیازی چنین لایحه ای که مبهم و مشکل ساز است را، به مجلس ارائه داده است.

این کنوانسیون مبارزه با تروریست است یا بستن دست و پای کشور در حمایت از مظلومان و افتادن در چاه تحریم‌های جدید؟

موشکاف: هاهاهاها. یارو ته چاه نظام تروریست پرور ولایت نشسته بعد میگه افتادن تو چاه تحریمای جدید. هاهاها. بعله. عظما نه راه پس داره و نه راه پیش! یعنی میخوام بگم که تو کوچه بن بست هم نیست که بتونه مسیر رفته رو برگرده. تو هچله! هچل! هاهاهاها. جیغ این دلقکا هم از همین هچل دراومده! هاهاهاها. بله دوستان بایدمواظب پرده گوشتون باشینا چون جیغ های بیشتر از اینم خواهیم شنید. هاهاهاها. فعلا خدانگهدار.

 

 

شما هم نظر دهید

Please enter your comment!
Please enter your name here