موشکاف اا آذر – رئیس جمهور قبلی و نظام ولایت!

0
44

موشکاف ۱۱ آذر – رئیس جمهور قبلی و نظام ولایت!

موشکاف:‌ یه مدتیه که نظام ولایت افتاده تو تو یه بحران جدید! هاهاهاها. موشکی رو میگم؟! نه! حزب الشیطان لبنان ؟! نه! عربستان و یمن ؟! نه! حقوق بشر و دفتر اتحادیه اروپا ؟! بازم نه! هاهاهاها البته تمام این بحران ها هست اما امروز میخوام بحران احمدی نژادو واستون موشکافی کنم. هاهاهاها.

از نامة احمدی نژاد به خامنه‌ای

اعتماد عمومی به صداقت و توانایی برخی مدیران ارشد و دستگاه‌های گوناگون برای مدیریت بحران و عبور دادن کشور از این شرایط، مدتهاست از خطوط قرمز عبور کرده و به صفر نزدیک شده است… اطلاعات و آمار واقعی نشان از حرکت به سوی بن‌بست در بخش‌های گوناگون دارد… نارضایتی عمومی از وضع کشور و دستگاه قضایی بی سابقه و فریاد قاطبه مردم از بی‌عدالتی و روابط نادرست به آسمان است..

موشکاف:  به به! ب ب به به! میگه نارضایتی عمومی از وضع کشور! فریاد از بی عدالتی و روابط نادرست! هاهاهاها. یعنی همون ۹۶ درصدیا! اینا دیگه موشکافی نمیخواد اما اینکه چرا نظام ولایت به این روز افتاده که عزیز دردونة عظما این حرفا رو میزنه موشکافی میخواد. بخاطر همین در خدمت شمام.

خبرگزاري حكومتي خبر آنلاین 9 آذر

علی مطهری در گفت‌وگویی با خبرآنلاین پیشنهاد داده است که محمود احمدی‌نژاد را به صورت علنی محاکمه کنند.

رفتار دو رییس‌جمهوری اسبق که پس از کنار رفتن از قدرت مغضوب حاکمیت شدند، نجیبانه‌تر از احمدی‌نژاد بود

آقای خاتمی حاشیه‌نشین شد یا آیت‌الله هاشمی‌ رفسنجانی محدود شد با این حال رفتار آقایان خاتمی و هاشمی نجیبانه‌تر بود و مصالح نظام را بیشتر در نظر می‌گرفتند. با وجود این که نزدیکان آنها را بازداشت کردند و مظلوم واقع شدند

موشکاف:  هاهاهاها. میگه رئیس جمهور اسبق نظامو که عظما بخاطرش قیام ۸۸ رو به جون خرید محاکمه کنن. هاهاهاها. عظما! چرا افسارشو نمیکشی؟‌هاهاها. خودش هم میدونه که یارو، خاتمی و رفسنجانی نیست، اینو خودش انتخاب کرده و از صندوق درآودره،  قیمت جمع و جور کردنش سنگینه. هاهاهاها.

سايت حكومتي دولت بهار 9 آذر

پاسخ علی اکبر جوانفکر به پیشنهاد علی مطهری برای محاکمه دکتر احمدی نژاد

آقای علی مطهری ! جناب عالی به غیر از نسبت فامیلی با  آقای علی لاریجانی چه کاره مملکت هستید که برای دیگران تعیین تکلیف می کنید

موشکاف: هاهاهاها. گرگ دعوای نظامو ملاحظه می فرمایین؟! یکی از اینور زوزه می کشه اون یکی از اون ور

سايت حكومتي بهار 9 آذر

سوال اینجاست که چهره‌هاي سیاسی و احزابی که در آن 8 سال از احمدی‌نژاد و دولتش دفاع مي‌کردند این روزها کجا هستند و چرا به این رفتارهای او و اطرافیانش واکنشی نشان نمي‌دهند. وقتی این روزها مي‌بینیم که اقرار مي‌شود که احمدی‌نژاد و دولتش کلکسیونی از تخلفات را داشته است واقعا جای حامیان هشت ساله او خالی است؛ آنها باید پاسخگو باشند که طی آن سالها از چه چیزی و چه فردی دفاع مي‌کردند.

موشکاف: هاهاهاها. بعله. این این گرگ دعوا ها تو نظام نهادینه شده. حالا برم سر اصل موشکافی!  خمینی بعد انقلاب ضد سلطنتی دنبال حکومت ولایت فقیه بود و تو رو دروایستی مردم مجبور شد به اسم جمهوری تن بده. هاهاهاها. حالا این وصلة ناچسب به نظام ولایت فقیه تو هر دوره ای یقة ولی فقیهو می گیره. هاهاهاها. و تا روزی که نظام ولایت جارو شه ادامه خواهد داشت. هاهاهاها. که البته اون روز دور نیست. فعلا خدانگهدار.

شما هم نظر دهید

Please enter your comment!
Please enter your name here