موشکاف ۱۰ آذر- فلاکت نظام و گزافه گویی های شیخ فری!

0
46

موشکاف ۱۰ آذر –فلاکت نظام و گزافه گویی های شیخ فری!

موشکاف:‌ سلام! شیخ فری چن روز پیش اومد به صحنه و مثلا خواست از کارنامة ۱۰۰ روزه اش بگه. هاهاهاها. یارو ۴ سال پشت رل نشسته و زده به در و دیوار بعد اومده خلافی ۱۰۰ روزه اش رو بگیره. هاهاهاها. خلاصه کلی خالی بندی و گزافه گویی! هاهاهاها.  یه نمونه اش رابطة خوب با اتحادیة اروپا! هاهاهاها.

تلویزیون رژیم-7آذر96

«اساس سیاست ما یك تعامل سازنده و عزتمندانه در جهان هست و در منطقه ایجاد صلح و ثبات در منطقه است. حالا نسبت به دنیا هم ما روابط ما بر این مبناست ما امروز رابطه بسیار خوبی با اتحادیه اروپا شروع كردیم این رابطه رو این رابطه ما امسال از پارسال خیلی بهتره از چند سال پیش اصلا قابل مقایسه نیست».

موشکاف:‌ هاهاهاها. به این میگن قسم حضرت عباسی که یه دم خروس که چه عرض کنم یه گله خروس دارن توش قوقولی قوقو می کنن. هاهاهاها. ملاحظه بفرمایین که رسانه های حکومتی برا خالی کردن زیرپای شیخ فری، چطوری بساط نظامو نقش بر آب می کنن.

سايت حكومتي عصر ایران ـ 9 آذر

«رئیس جمهور فرانسه: ایران شریک ما نیست

رئیس جمهور فرانسه در گفت‌وگو با فرانس 24 در اظهاراتی ضدایرانی، مدعی دخالت ایران در کشورهای منطقه شد.مکرون ادامه داد: ایران شریک ما نیست. ما روابطی با ایران داریم که حول محور توافق هسته‌ای شکل گرفته است. باید این توافق را با بحث و گفتگو درباره برنامه موشکی ایران تکمیل کنیم.همچنین باید گفتگویی راهبردی درباره جایگاه ایران در منطقه؛ به طور ویژه درباره اقدامات بی‌ثبات کننده ایران در بسیاری از کشورها انجام دهیم».

موشکاف: هاهاهاها. شیخ فری! سوتی دادی که! اگه رابطه دارن بخاطر اینه که دنبال برجام موشکی هستن! هاهاهاها. دنبال برجام منطقه ای هستن! هاهاهاها. یارو ورشکست شده بود و طلبکارا هر روز میومدن دم خونه اش، بعد به در و همسایه می گفت ببینین رفقام چقدر به فکر منن، هر روز بهم سر می زنن. هاهاهاها. این هم یکی دیگه! هاهاهاها.

جوان آنلاین ـ 9 آذر

تيلرسون: برجام ديگر مرکز ثقل سياست امريکا نيست

وزیر خارجه امریكا از شركای اروپایی واشنگتن خواسته كه برای رویارویی با تهدید ایران، به امریكا ملحق شوند. ركس تیلرسون برای جلب اروپاییان وعده كرده كه امریكا دیگر قصد ندارد مثل قبل روی اینكه توافق هسته‌ای با ایران مفید است یا مضر، متمركز بماند و با عبور از این مسئله، به دنبال تمرکز روی «مقابله با مجموعه تهدیدات ایران‌» است».

موشکاف:‌ هاهاهاها. این یکی دیگه حتی دنبال برجام هم نیست، دنبال برخورده! هاهاهاها. صدای قریچ قروچ استخونهای نظامو می شنوین؟! این صدا بخاطر اینه که گرفتنش زیر پرس! بردنش لای منگنه! هر روز هم این پرس و منگنه تنگ تر میشه. هاهاهاها. حالا فشار منگه دیگه حتی از دس دولت آمریکام خارجه. این حرف خود رسانه های حکومتیه ها….

روزنامه حكومتي دنياي اقتصاد 9 آذر

رفتارها و مواضع اخیر دولت آمریکا چه پیامی برای توافق هسته‌ای دارد؟

«آمریکا در حال تدوین استراتژی جدید خود برای مقابله با ایران است و طرح جدیدی هم که در کنگره تصویب شد عملا بیانگر بخشی از این استراتژی تقابلی است. براساس این استراتژی، ایران به لحاظ رسمی و قانونی تهدیدی برای آمریکا تلقی می‌شود و بنابراین سیاست خارجی آمریکا عملا از دست دولت‌های ایالات‌متحده خارج می‌شود.»

موشکاف:  هاهاهاها. بعله. واقعیت فلاکت بار نظامو ملاحظه کردین! یکی هست که از سر نداری با سیلی صورت خودشو سرخ نگه میداره اما نظام ولایت به این چیزا نیاز نداره. یه طوری دوره اش کردن و چپ و راست می خوابونن تو گوشش که الان صورتاشون سرخ سرخه. هاهاهاها. هر روز هم این حلقه تنگ تر میشه. بعله. فعلا خدانگهدار.

شما هم نظر دهید

Please enter your comment!
Please enter your name here