موشکاف ۷آذر- سران سه قوة نظام یه دور همی داشتن تا به دردای بی درمون نظام رسیدگی کنن.

0
39

موشکاف 7 آذر- دور همی سران سه قوه!

موشکاف‌: سلام! سران سه قوة نظام یه دور همی داشتن تا به دردای بی درمون نظام رسیدگی کنن. هاهاهاها. در واقع یه دور همی خانوادگی بین لاریجانیا بود که این یارو شیخ فری هم خودشو قاطی کرد. هاهاهاها. مملکت که نیست فامیل بازاره. هاهاهاها. حالا ببینین چیا میگن.

تلویزیون رژیم ـ 4آذر

«آقای روحانی از برگزاری جلساتی در شورای عالی امنیت ملی با موضوع لبنان خبر داد و گفت در این زمینه تصمیماتی گرفته شده که اجرا خواهد شد. رئیس جمهور تأکید کرد آرامش و ثبات در سایة همکاری کشورهای منطقه است و ایران با این که اگر لازم باشد از همه شیوه‌ها می‌تواند استفاده کند، اما اولویتش همواره تعامل، همکاری و مذاکره بوده است».

موشکاف:‌ هاهاهاها. تعامل و همکاری و مذاکره. هاهاهاها. ترجمه اش میشه اینکه اهل برجام و به قولی جام زهره! هاهاهاها. عید پارسال این عظمای فلک زده می گفت برجام ۱ کافیمونه! اهل برجامای ۲و ۳ و ۴ نیستیم. یه دفعه دیگه هم گفت برجامای بعدی یعنی تنزل بی پایان. هاهاهاها. اما مثل اینکه جام زهرای بعدی داره براش سرو میشه. هاهاهاها.

علي لاريجاني ـ خبرگزاري حكومتي ايرنا 5 آذر:

دیپلماسی ایران حل مناقشات از طریق مذاکره است

اتحادیه اروپا می تواند از فضای پس از برجام بهره برده و با رفع موانع موجود، به گسترش روابط اقتصادی کمک نماید…. رییس جمهوری آمریکا هر روز سخن جدیدی علیه ایران نقل می کند تا با ایجاد هراس در دل کشورها بتواند آنها را قانع کند تا با ایران مراوده نداشته باشند

موشکاف:‌ هاهاهاها. این راس از لاریجانیا هم میگه مذاکره. ها هاهاهاها. بعله وقتی زورش زور باشه خود خمینی هم جام زهرو میره بالا چه برسه به این خامنه ای فکستنی! هاهاهاها. حالا ببینین جوادشون چی چی میناله؟ بالاخره اونم یه راس لاریجانیه! هاهاهاها.

جواد لاریجانی ـ تلویزیون رژیم  5  آذر:ما در مورد برجام راضی نیستیم از این نحوة عملی که اروپا به تعهداتش داره. سه تا کشور اروپایی امضا کردن بعد اتحادیه اروپا تایید کرده . بعد حالا مثلا وقتی روابط خاص اقتصادی می خواد اتفاق بیفته می گویند خوب آمریکایی ها نمی گذارند. اگه بنا بود کشورهای اروپایی و بخصوص اون سه کشور تعهداتشون منوط به موافقت آمریکا باشه پس ما چرا 1+5 گفتیم ما می گفتیم 0+3 . باید پای تعهدشون وایسند.01.51

موشکاف:  هاهاهاها. امتیاز نقد میدن و امتیاز که چه عرض کنم، وعدة‌ نسیه دریافت می کنن. هاهاهاها بعد اسمشو میذارن برد – برد. هاهاهاها. کی چیو برد؟! اتمیو که اونا بردن، ببینیم این بار موشکیو کی میره. هاهاهاها.

زير نويس : پاسدار سلامي ـ خبرگزاري تسنيم 5 آبان: هرگز درباره توان دفاعی و موشکی مذاکره نمی‌کنیم

 قدرت دفاعی و موشکی ما ضامن امنیت، استقلال و اقتدار دیپلماسی ما است و در این مورد ما هرگز مذاکره نمی‌کنیم، چرا که اگر مذاکره کنیم یعنی تسلیم شده‌ایم و این برای دشمن یعنی فتح بدون جنگ.

موشکاف:‌ هاهاهاها. به به! پهلوون پنبة نظام! این جمله اش یادتون باشه، یه چن روز دیگه همینو میکنم سند واستون!‌ هاهاهاها. اما اینو داشته باشین که فعلا دو سه تا جام زهر دارن واسه عظما سرو می کنن! یکیش هم موشکیه! هاهاهاها. جام زهر منطقه ای و حقوق بشر و …. خلاصه تنازل بی پایان واسه نظام ولایت فقیه. هاهاهاها.

برو که رفتیم. فعلا خدانگهدار.

شما هم نظر دهید

Please enter your comment!
Please enter your name here