موشکاف 6 آذر – نه سیخ شیخ فری بسوزه و نه کباب اتحادیه اروپا!

0
28

موشکاف 6 آذر – نه سیخ شیخ فری بسوزه و نه کباب اتحادیه اروپا!

موشکاف:‌ سلام! این عظمای فلک زده خودش لال مونی گرفته و سر تأسیس دفتر اتحادیه اروپا تو تهران هیچ حرفی نزده اما این هفته نوچه هاش تو نمایش جمعه رو فرستاد که یه حرفایی بزنن که نه سیخ شیخ فری بسوزه و نه کباب اتحادیه اروپا! هاهاهاها.

‌آخوند حسيني همداني ـ نمايش جمعه كرج3 آذر:

ایجاد دفتر اتحادیه اروپا در تهران مانند برجام برای کشور گرفتاری دیگر درست می‌کند. معمولا با همین دفاتر سبک زندگی کشورها را تغییر می‌دهند و سبک خود را در این کشورها پیاده‌سازی می‌کنند. اروپا در حال حاضر به دنبال بازار برای فروش اجناس خود است و اروپا گلی به سر کشور ایران نزده است.

موشکاف:‌ هاهاهاها. کلی ویراژ میده و ابراز نگرانی میکنه و آخرش میگه گرفتاری واسمون درست میشه اما یارو یک کلمه مخالفت هم نمیکنه! به نظرتون چرا؟ هاهاهاها.

 

با توجه به این‌که کشورهای مهم اروپایی در تهران دارای سفارتخانه هستند، حال باید پرسید در رابطه با اروپا چه خلأیی داریم که با این دفتر درصدد پرکردن آن هستیم و

آنان نیاز به گشایش این دفتر دارند یا ایران… اروپا چه خواب‌هایی برای ایران دیده که تعبیرش را در گرو تأسیس دفتر این اتحادیه در تهران می‌داند،

لذا پرونده سیاه دفتر اتحادیه اروپا در ایجاد بحران‌های امنیتی، اقتصادی و حقوق بشری باید پیش روی مسئولان کشور باشد.

موشکاف:‌ هاهاهاها. می پرسه چه خلأی هست. هاهاها. جیب عظما رو نگاه کن می فهمی. یه خلأی هست به نام پول و بودجه. هاهاها. با این تحریما از اوچه ماهانه کرور کرور می رفت تو جیب عظما دیگه چشم انداز نداره! میخواد یه بده بستونی بکنه بلکه بتونه دزدیهای نجومی رو ادامه بده. هاهاهاها.

‌آخوند سليماني  ـ نمايش جمعه چادگان 3 آذر

باید پرسید  این کار چه ضرورتی دارد؟ خصوصا که اروپا لکه ننگی در کارنامه خود دارد و هر چه انتقاد داشتند در آن زمان از ما کردند و ما حق انتقاد نداشتیم.

موشکاف:‌ هاهاهاها. کشتی نظام تو گرداب افتاده و داره غرق میشه مقام عظمای ولایت یه چنگی هم انداخته که هر علفی دستش رسید بگیره و خودشو نجات بده؛ بعد این یکی میگه چه ضرورتی داره این کارو می کنی. این دیگه ضرورت نیست! این از سر استیصاله. هاهاهاها.

آخوند  فرهنگ ـ نمايش جمعه باغبادران 3 آذر

باید هوشیار بود چراکه علی رغم همه مسائل بعضی کشورهای اروپایی با جمهوری اسلامی خصومتی دیرینه دارند و دشمن به دنبال یک جاسوسخانه و خانه در دل ملت برای پیشبرد اهداف خود است و ما این اقدام را محکوم می کنیم.

موشکاف:‌ القصه! عظمای وامونده چراغ سبز بازگشایی دفتر اتحادیه اروپا رو صادر کرده اما واسه خالی نبودن عریضه و حفظ روحیة این پاسدار بسیجی های ریزشی این دلقک های نمایش جمعه رو فرستاده وسط که شلوغش کنن اما یک کلام نمیگن آقا باز نکنین. هاهاهاها. فقط هشدارهای دوغکی میدن که ماست مایه نمیگیره. هاهاهاها. حالا باید ببینیم آخرش چه نوع خاکی می تونن بریزن سر خودشون، آیا خاک اروپایی نصیبشون می شه یا نه؟. هاهاهاها. فعلا خدانگهدار.

 

شما هم نظر دهید

Please enter your comment!
Please enter your name here