موشکاف ۳۰ آبان -عظمای فلک زده بالاخره بعد یه هفته تاخیر سراسیمه رفت به یکی از روستاهای کرمانشاه

0
44

موشکاف ۳۰ آبان –

موشکاف:‌ سلام! عظمای فلک زده بالاخره بعد یه هفته تاخیر سراسیمه رفت به یکی از روستاهای کرمانشاه و یه چیزایی بلغور کرد و تا کسی نفهمیده دمشو گذاشت رو کولش و برگشت. هاهاهاها. وقتی هنوز اونجا بود خبرش رفت رو آنتن اما از ترس اینکه مردم اونجا باخبر شن و بریزن سرش زودی ورش داشتن. هاهاهاها. حالا عکسشو ببینین.

موشکاف:‌ هاهاهاها. جل‌الخالق، سر پل ذهاب چقدر آخوند و پاسدار داره!! بذار عمامه ها رو بشمارم. یک ، دو، سه، چهار، هاهاهاها سرتونو درد نیارم ۲۵تا عمامه فقط تو این عکس هست. هاهاهاها. حدود ۴۰ تا هم کلاه و یونیفرم نظامی! هاهاهاها. راستی اون اتوبوسه چیه اون پشت؟!‌هاهاهاها. بعله. واسه آوردن اینهمه مثلا «اهالی» نیاز به اتوبوس هم هست. هاهاهاها. بعله وقتی این عکسو منتشر کردن حواسشون نبود که بندة موشکاف دستشونو رو می کنم که غریب به اتفاق جمعیتو با خودشون آوردن. هاهاهاها. حالا از عکس بگذریم و بریم سراغ کلیپ. هاهاهاها.

«ایشان در جمع مردم سرپل ذهاب با ابراز همدردی با یکایک مردم داغدار و آسیب‌دیده تاکید کردند…

موشکاف:  هاهاهاها. لابد تو اون عکس قبلیه که بهتون نشون دادم دیدین که «یکایک مردم» کیان! هاهاهاها. تی وی ریش حواسش بود فقط دستارو نشون میداد اما اون عکسه قضیه رو لو داد. هاهاهاها. اینا همه حفاظت های عظمان که تو چند حلقه دورش جمع شدن که یه وقت خشم مردم رو سرش آوار نشه. هاهاهاها. حالا ببینیم عظما چی بلغور کرده.

 

«… بسیاری از مردم به قدر وسع و توان خودشان به وظیفه خودشان عمل کردند؛

موشکاف:‌ هاهاهاها. یادش رفت بگه که تمام رسانه هاشون می گفتن مردم نیان مناطق زلزله زده! هاهاهاها. اما مردم که به نظام ولایت اعتمادی نداشتن گفتن یه سوتی و رفتن واسه کمک. هاهاهاها حالا این یارو مجبور شده اعتراف کنه که مردم کمک کردن. بنازم به این مردم که واسه هم جون میدن و آخوندا رو خیط و پیت و ودار به اعتراف می کنن. هاهاهاها.

مسئولین هم بخصوص در برخی بخش‌ها در این حادثه خوش درخشیدند خوش درخشیدند و کار کردند, تلاش کردند, البته بنده قانع نیستم.

موشکاف:  هاهاهاها.عظما رو باش که دست شیطانو از پشت بسته. یارو بعد یه هفته اومده و میگه قانع نیستم! هاهاهاها. اگه راس میگفتی روز اول میومدی! حالا بذار دست مسئولینتم رو می کنم. هاهاهاها.

همچنانی که در ساعات اول ارتش در شهرها و سپاه در روستاها به کمک در زیرآوار ماندگان شتافتند و حضور آنها موثر بود و اگر نمی‌آمدند داغ ما و غصه ما خیلی بیش از این می‌شد و تلفات ما خیلی بیش از این می‌شد,

موشکاف:  هاهاهاها. خالی بندی در حد لالیگا. اولا که پاسدار جعفریو فرستادی به منطقه که یه وقت مردم خشمگین آوار نشن رو سرت! دومندش نگفتی ملت فیلم گرفتن و بندة موشکاف دستتو رو می کنم. ملاحظه بفرمایین نیروهای نظام ولایت چقدر آوار برداری کردن. هاهاهاها.

تخریب 90درصدی ساختمانهای مسکن مهر سرپل ذهاب استان کرمانشاه در زلزلة دیشب. متأسفانه مسئولینی که ملاحظه می کنین چیزی شاید صدها نفر سرباز نیروی ارتش باشن اما کاملا دست خالی حتی نه ماسک دارن نه دستکش. برای همین کاملا بی فایده ان. یه دونه بیل مکانیکی شخصی هست و صدها تن که مشخص نیست مجهول الهویه هستن و زیر آوارن مردم یک تنه میگن مسئولین کجان؟ از دیشب به اینور هیچ مسئولی نیومده.

موشکاف:‌ بعله. هیچ کدوم از کارگزاران نظام پیداشون نشده اما سربازا رو فرستادن که یه وقت مهار اوضاع از دستشون در نره. دو صد لعنت به این نظام ولایت و همة کارگزارانش و در عین حال بنازم به همدلی ها و همراهی های مردم ایران با زلزله زده ها، تا کور شن آخوندا که چشم دیدن این همدلی ها رو ندارن و از روزی می ترسن که این همدلی ها یه بلایی سرشون بیاره. هاهاهاها. به امید اون روز خدانگهدار.

شما هم نظر دهید

Please enter your comment!
Please enter your name here