موشکاف ۲۹ آبان – دبه کردن توتال و آرزوهای برباد رفته!

0
42

موشکاف۲۹ آبان – دبه کردن توتال و آرزوهای برباد رفته!

موشکاف:‌ سلام! بعد برجام نظام ولایت از هول حلیم افتاد تو دیگ و برای سفت کردن فضای برجام، چوب حراج زد به نفت و عقد اخوت بست با توتال. اما زهی خیال باطل! چون این عقد اخوت خیلی زود به متارکه و طلاق کشید. هاهاهاها.

آخوند حسینی همدانی در نمایش جمعه کرج

 دیدید همین شرکت توتال فرانسه که در کاربلدی و توان او هم کلی اغراق کردند و توان نیروهای متعهد و متخصص داخلی را نادیده گرفتند و با او قرارداد بستند، همین یکی دو روز گذشته “دبّه” کرده و گفته برای انجام پروژه نفتی با ایران، باید از آمریکا اجازه بگیریم! حال در همین فضا، آقایان می‌گویند به‌جای آمریکا با اروپا قرارداد ببندیم. از تاریخ پند بگیرید، برجام را فراموش نکنید

موشکاف:‌ هاهاهاها. آخوندا فک می کنن توتال که یه ابرقدرت نفتیه و تو ۵قاره هم پالایشگاه داره، تجارت با غرب رو میذاره و میره زیر عبای ملا! هاهاهاها. قبلنا بندة موشکاف فقط می گفتم اوباما پر! حالا باید اضافه کنم که توتال هم پر! هاهاهاها. یعنی آن سبو بشکست و آن پیمانه ریخت.هاهاهاها.

آخوند کرامتی – نمایش جمعه دلیجان:

شرکت توتال هم که در بیش از ۵۰ درصد از قرادادهای نفتی کشور شریک است اخیرا اعلام کرده است که با اجازه آمریکا قرارداد را اجرایی می کند که این موارد همه بیانگر این است که آمریکا و هم پیمانانش هیچگاه قابل اعتماد نیستند. که متاسفانه برخی از مسئولین دولتی هنوز اقتصاد مقاومتی را  جدی نگرفته اند.

موشکاف: بعله، با اینکه تو اون قرارداد برخلاف قوانین خود آخوندا بیش از ۵۰ درصد به توتال می رسید اما سمبة آمریکا پر زور تر بود و حتی توتال هم زیر نعلین آخوندا رو خالی کرد. هاهاهاها. پیشنهاد اینجانب اینه که آخوندا تو این سقوط آزاد از عباشون به عنوان چتر نجات استفاده کنن. هاهاهاها.

آخوند علی قابل – نمایش جمعه قزوین:

علیرغم همه وعده‌ووعیدها توتال اعلام کرد اگر امریکا تحریم‌ها را سفت بگیرد ما در قرارداد گازی خود با ایران تجدیدنظر می‌کنیم. این یعنی اینکه سر هیچ قولی نیستند چرا ما باید وعده و قول این‌ها را بپذیریم؟ چرا باید هر چه که داریم در طبق اخلاص بگذاریم؟ موشکاف:‌ هاهاهاها. این دجال بازیا رو بذار کنار! هاهاهاها. عظما و شیخ فری می خواستن با قراردادای بزرگ با بوئینگ و توتال جلوی تحریمای بیشترو بگیرن اما خیطی بار آوردن. هاهاهاها. حالا در فراغ توتال و امثال توتال چه راهی براشون می مونه که  از خفگی اقتصادی دربیان. هاهاهاها.

آخوند عبودي – نمایش جمعه باشت ۲۶ آبان:

مردم را با این قراردادهایشان بیچاره کردنده و پول بیت المال را هدر می دهند.قرارداد ۲۵ساله با شرکت توتال بسته اند ولی این شرکت منتظر جواب آمریکا است

آقای زنگنه کشور ما با این قراردادهای شما آرامش نمی گیرد سرمایه های کشور را اینگونه به باد ندهید.

اگر از دست غرب خلاص شویم از دست غرب زده ها خلاص نمی شویم.

موشکاف:‌ هاهاهاها. بعله. این، خلاصه ای از عزاداری دلقکای نمایش جمعة نظام سر توتال بود. هاهاهاها.  عظما و شیخ فری دست به دست هم دادن و زهر اتمی رو رفتن بالا تا در مقابلش صندوق صندوق پولی که تو برجام در میارن صرف رفع خفگی و نیازهای جنگ افروز کنن اما سوتی دادن و الان از هر طرف می رن سرشون می خوره به دیوارهای بن بست! هاهاهاها. فعلا خدانگهدار.

شما هم نظر دهید

Please enter your comment!
Please enter your name here