موشکاف ۲۸ آبان – قسمت های بعدی سریال برجام در دست تهیه و تولید!

0
42

موشکاف 28 آبان- قسمت های بعدی سریال برجام در دست تهیه و تولید!

موشکاف:  سلام! این طوری که صدای ولوله اش از تو رژیم و ورق پاره ها و منبرها و جمعه بازارا میاد، دست اندرکاران سریال برجام از آماده سازی حلقه های بعدی سریال خبر دادن. هاهاهاها. قسمت اول برجام ۱ بود. همون زهر اتمی که اثراتش مدتیه نطق عظما رو هم کور کرده. قسمت دوم سریال، برجام موشکیه! که فیلم نامه اش نوشته شده و در دست تولیده هاهاهاها. قسمت سوم هم برجام منطقه ای یا به قولی برشام! هاهاهاها.

خبرگزاري حكومتي آنا 27 آبان

امانوئل ماکرون رئیس جمهوری فرانسه، روز جمعه با انتقاد از سیاست‌های منطقه‌ای جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد که تهران باید رفتار تهاجمی کمتری در منطقه داشته باشد و سیاست‌ موشکی خود را شفاف‌تر کند.

موشکاف:  هاهاهاها. نظام ولایت و شفاف سازی؟!!! اگه از آخوندا بپرسی میگن از این سوسول بازیا به ما نیومده. هاهاهاها.  اما این حرف ماکرون بی جواب نموند، ببین ولایتی که زبون خامنه اس چی میگه.

ولايتي مشاور خامنه اي ـ تلویزیون رژیم 27 آبان:

06.13 افکت: «قطعاً آقای ماکرون بداند… یک در صد هم امکان نداره که ما جواب مثبت بدیم به این امری که دخالت در امور داخلی ما هست».

موشکاف:‌ هاهاهاها. تی وی ریش این قسمت از صحبتای این یارو ولایتی رو هی تو بوق کرنا کرد اما یه چیزای دیگه از حرفاشو نگفت. هاهاهاها. اما از دست موشکاف که در نمی ره.

ولايتي ـ سایت حکومتی رویداد 24 ـ 27 آبان:

چاره ما صرفا منحصر به ارتباط با غرب نیست، آمریکا نباشد با اروپا کار می کنیم، اروپا نیز نه صرفا اروپای متحد که متشکل از 27 کشور است بلکه با تک تک کشورهای اروپایی دارای روابط مجزا هستیم همچنان که با کلیت اتحادیه اروپا نیز رابطه داریم.

موشکاف: هاهاهاها. تی وی ریش این حرفاشو نذاشت. هاهاهاها. و الا ریزشیا می گفتن کدومو باور کنیم. بالاخره با ماکرون و اتحادیه مذاکره سر موشکی آری یا نه؟ هاهاهاها می گه هم با تک تکشون رابطه دارن هم با کلشون. خب یه باره بگو اون پشت مشتا داریم مذاکره میکنیم و خودتو راحت کن. هاهاهاها.

روزنامة کیهان خامنه‌ای 27آبان

«امانول ماکرون» رئیس‌جمهور جوان فرانسه اخیرا همصدا با آمریکا طرح مذاکره بر سر برنامه موشکی و مسائل منطقه‌ای ایران را مطرح کرده است. وی همچنین اعمال تحریم علیه برنامه موشکی ایران را یکی از گزینه‌های مد نظر برای مقابله با این برنامه دانسته است.

رسانه‌های زنجیره‌ای و برخی از مقامات ارشد دولت در ماه‌ها و هفته‌های اخیر مدعی بودند که به واسطه برجام میان اروپا و آمریکا شکاف ایجاد شده است. اما این ادعا خیلی زود رنگ باخت.

موشکاف:‌ هاهاهاها. می دونین این ضد و نقیض گویی ها واسه چیه؟! یک احتمال که از تو حرفای خودشون درمیاد اینه که عظما تصمیمشو واسه سر کشیدن جامای زهر بعدی گرفته! هاهاهاها. اگه جام زهرو پس زده بود می تونست ژست قدرت نمایی بگیره. و الا چرا لالمونی گرفته؟؟. هاهاهاها.

عباس عراقچي معاون ظريف- 24 آبان

 «در این اوضاع آشفته‌ای که وجود دارد، بحرانی که از طریق مذاکره حل‌وفصل و منجر به‌برجام شد، فعالیت‌های صلح‌آمیز هسته‌ای ایران است و این تجربه‌ای است که جامعه بین‌الملل نمی‌خواهد آن را از دست بدهد».

موشکاف:‌ بعله، یه مذاکرات مخفیانه ای هست و میخوان جام زهرو برن بالا اما یواش و یواشکی. هاهاهاها. همة اینا به خیال اینه که راه نفس اقتصادشون باز شه. غافل از این که خورن زهر آسان نمود اول هاهاها ولی با جرعة اول افتاد مشکل ها. این مشکل ها بیشترم میشه. تازه این اول راهه! هاهاهاها. اولین کسی که خودکشی ازترس مرگو گفت، شربتمداری بود. حالا باید دید چی میگه هاهاهاها. شب همگی خوش.

شما هم نظر دهید

Please enter your comment!
Please enter your name here