موشکاف ۲۳ آبان – خودکشی یا مرگ؟! مسئله عظما این است!

0
43

موشکاف23 آبان – خودکشی یا مرگ؟! مسئله عظما این است!

موشکاف: سلام! ببین این باندای نظام بخاطر یه دفتر چه جنجالی به پا کردن. هاهاهاها. دفتر که میگم نه دفتر صد برگ و ۴۰ برگ و از اینجور چیزا! منظورم دفتر اتحادیة اروپا تو تهرانه. ههاهاها.

سايت حكومتي رويداد 24 21 آبان:

گشایش پنجره قاره سبز به روی ایران با بازگشایی دفتر اتحادیه اروپا در تهران

حضور هیئت 70 نفره اتحادیه اروپا به ایران و گشایش دفتر آن می‌تواند نشانه‌ای از میانه‌رویی در تهران با توجه به مخالفت دلواپسان و نهادهای قدرتمند فرا دولتی در تهران باشد.

این کار توانایی مخابره این پیام را به دنیا دارد که ایران و دولت حاکم بر آن تلاش دارد تا زمینه‌های ایجاد نوعی تعامل بیشتر با نظام بین‌الملل از پنجره اروپا را باز کند.

موشکاف: هاهاهاها. میگه بیخیال دلواپسا، بریم تو خط تعامل. یه چیزی بدیم یه چیزی بگیریم. حالا به نظرتون چی میدن چی میگیرن؟ هاهاهاها

روزنامه حكومتي آرمان 20 آبان:

اروپایی‌ها خواهان مذاکرات موشکی

مواضع اروپایی‌ها تا حدی خردمندانه به‌نظر می‌رسد

بهتر است که ما هم با آغاز مذاکره خطر جنگ و تحریم را از سر بگذرانیم. اگر مذاکره نکنیم ممکن است که اروپایی‌ها مواضع تند و تیز آمریکایی‌ها را در این مورد همراهی کنند.

موشکاف:‌ هاهاهاها. خطر جنگ! وای وای وای! خطر تحریم! هاهاهاها. پس میخوان با این دفتر این موجو از سر بگذرونن. هاهاهاها. حالا با چه قیمتی؟

بیگدلی یک مهرة نظام 21 آبان :

تنها اروپا می تواند مانع از رفتارهای ناصحیح ترامپ شود. بنابراین دستگاه دیپلماسی ما باید بیشتر بر اتحادیه اروپا تکیه کند و سعی کند اختلافات خود را با این اتحادیه حل و فصل کند. اتحادیه اروپا بر سرآزمایش های موشکی ایران مسئله دارد که به اعتقاد من باید با اروپا در این باره همکاری کنیم.»

اگر بحث موشکی ایران حل نشود، ایران احتمالا اتحادیه اروپا را هم از دست خواهد داد وبحران گسترده تر خواهد شد.”

ما نباید اتحادیه اروپا را حتی اگر مجبور به باج دادن شویم، از دست دهیم.»

موشکاف:‌ به به! ایشالا به مبارکی! برجام موشکی! هاهاهاها. عظما هم فعلا با لالمونی یی که گرفته تا این جا راه این برجامو مثل برجام هسته ای باز گذاشته اما دلواپسای بیچاره دارن جیغ بنفش می کشن. هاهاهاها.

محمدجواد لاریجانی 21 ابان:

تاسیس دفتر اتحادیه اروپا در تهران به مصلحت نیست

راجع به حقوق بشر ما به هیچ وجه مصلحت نمی‌دانیم دفتری از اروپا در ایران فعال باشد و دلیل خیلی محکم داریم.

گفته شده این دفتر در تهران باید به طور منظم مانیتور کند که نیرو‌های سکولار در ایران تحت فشار قرار نگیرند! و یا نیرو‌های سکولار در ایران میدان فعالیت داشته باشند! و یا کسانی که در فتنه ۸۸ تحت فشار قرار گرفتند هم از زندان و ممنوعیت‌ها خارج شوند و میدان فعالیت داشته باشند

. این دفتر با این لیست خیلی مشعشع از مسئولیت‌ها به هیچ وجه در ایران مورد استقبال و خوش آمد قرار نخواهد گرفت

موشکاف:  هاهاهاها. ببینین تئوریسین شکنجه و اعدام تو نظام چطوری به ترس و لرز افتاده. هاهاهاها. می ترسه دکونش تخته شه، البته اگه یه روزی دکون شکنجه و اعدام تو نظام تخته شه این قدری طول نمی کشه که دکون ولایت عظما رو هم می بندن. هاهاهاها.

همزمان با باز شدن دفتر اتحادیة اروپا دفتر حقوق بشر تو نظام هم ورق میخوره و میره فصل بعدی. دی ری رام رام رام. به این میگن خودکشی! اگه وا نشه و اروپا رو هم از دست بدن، دیم دی ری دیم دیم دیم! به قول یارو سایة جنگ و تحریم!. به این میگن مرگ. هاهاهاها. عظما! حالا انتخاب کن! خودکشی یا مرگ؟! هاهاهاها. فعلا خدانگهدار.

شما هم نظر دهید

Please enter your comment!
Please enter your name here