موشکاف ۱۶ آبان – حالا قسم های یارو جعفری رو باور کنیم یا دم خروس موشکها رو تو بندر حدیده .

0
48

موشکاف16 آبان

موشکاف:‌ سلام دوستان! شما معنی سراسیمگی رو می دونین چیه؟ اگه می خواین معنی دقیقشو بدونین هر به حرفای این سرتشتک پاسداران نگاهی بکنین. منظورم پاسدار جعفریه:

پاسدار جعفری ـ روزنامة‌حکومتی وطن امروز ـ 15 آبان

«سرلشکر جعفری… در پاسخ به سوالی درخصوص ادعای ترامپ درباره حمله موشکی یمن به عربستان و اینکه ایران را عامل این شلیک‌ها نامیده، گفت: ترامپ سخنان بی‌حساب، غلط و دروغ زیاد گفته و این نیز یکی از آن تهمت‌هاست. جعفری افزود: اصلا امکان انتقال موشک به یمن وجود ندارد و این موشک‌هایی که شلیک می‌شود متعلق به خود یمن است که آنها را بازسازی کرده‌اند و با افزایش برد آنها در پی انتقام خون شهدای یمن هستند….وی افزود: بنا نیست هر اتفاقی در منطقه رخ داد آمریکا ایران را متهم کند».

موشکاف:‌ هاهاهاها. به این می گن سراسیمگی به هوای مردن بابای پاسدار سلیمانی خودشو رسونده که بگه من نبودم. خب اگه از یمن موشک پروندی اقلاً پاش وایسا.  می خواد هم موشک بپرونه هم از عواقبش در بره. یکی به این سرتشتک بگه که به نظر میاد دوران باج گیری تموم شده. هاهاهاها. اون زمونا گذشت که کسی حاضر نبود دستونو رو کنه.

سایت العربیه ـ  14آبان

سخنگوی ائتلاف عربی گفت:«همه اسلحه‌ای که به حوثی‌ها می رسد از طریق بند “الحدیده” صورت می‌گیرد».

وی افزود:«رژیم ایران قطعات موشک‌ها را به صورت جداگانه از طریق بندر حدیده که نیروهای ائتلاف به دلیل کمک‌های انسانی آن را بمباران نمی کنند، به حوثی‌ها به صورت قاچاق ارسال می‌کند و سپس به وسیله کارشناسان خود آنها را در صعده مونتاژ می‌کنند».

موشکاف:‌ هاهاهاها. حالا قسم های یارو جعفری رو باور کنیم یا دم خروس موشکا رو تو بندر حدیده . هاهاهاها. حالا این یکی خبرو داشته باشین. این یارو ولایتی، مشاور عظما رفته بود یه نونی از تنور داغ لبنان بیرون بکشه اما مثل اینکه خودش افتاد تو تنور. هاهاهاها.

روزنامة حکومتی شرق ـ 15 آبان

نزاع عربستان با ايران در لبنان

استراتژي و رويکرد خصمانه دونالد ترامپ در قبال ايران، سندسازي اخير کاخ سفيد عليه ايران درباره واقعه حوادث تروريستي سال‌هاي گذشته از طريق القاعده و طالبان، ضرب‌آهنگ مستمر رژيم صهيونيستي براي اخلال در روند اجراي توافق هسته‌اي و تلاش بي‌وقفه براي برهم‌زدن آن و نهايتا اقدامات عربستان براي ايجاد مانعي در مقابل توفيقات و دستاوردهاي ايران در منطقه که با پيروزي‌هاي پي‌درپي نيروهاي عراق و سوريه بر داعش توازن منطقه را به‌شدت به نفع ايران برهم زده است، جملگي مي‌تواند دستمايه نگران‌کننده‌ای براي آغاز بحران در لبنان و کشاندن پاي ايران در آن باشد؛

موشکاف:‌ هاهاهاها. بعله مثل این که اوضاع عوض شده بله بحران داره گسترش پیدا میکنه. خب اگر قصد سوسة جنگ افروزی داشتی پاش وایسا دیگه و الا باعث دست به یقه شدن خودتون می شه ها. هاهاهاها.

تقارن استعفاي الحريري با سفر دکتر ولايتي به لبنان و ملاقات‌هاي گسترده با مقامات اين کشور و از‌جمله سعد الحريري گذشت. اگرچه ظاهرا ارتباطي منطقي بين اين رويداد مهم و سفر مقام ايراني وجود ندارد؛ ولي نمي‌توان جايگاه نسبتا پررنگ اين سفر در پازل استعفا و اجراي سناريوي مربوط به آن را ناديده گرفت.

موشکاف:‌ هاهاهاهاها. قبلنا تا عرصه تنگ میشد و عظما تو مخمصه می افتاد دو تا موشک میپروند و ۴ تا بمب منفجر می کرد و سوسة تروریستی میومد و باج خواهی میکرد. این بارم میخواست یه همچین سناریویی رو بره غافل که دیگه دوران اوباما گذشته. هاهاهاها. آن سبو بشکست و آن پیمانه ریخت. هاهاهاها. فعلا خدانگهدار

شما هم نظر دهید

Please enter your comment!
Please enter your name here