موشکاف۶ شهریور- سبزعلی رضایی گفته باید یأس شکنی کرد .اما کو یأس شکن…

0
65

موشکاف ۶ شهریور

موشکاف:  سلام! اوضاع نظام قاراش میشه! یعنی کلا یه چیزیش میشه! هاهاهاها. دیگه حتی سبزعلی رضایی هم اینو فهمیده. هاهاها. سبزعلی که دوباره شده دبیر مجمع باخته های نظام مقاله نوشته و آه و ناله! گریه کنین مسلمونا که گریه تون ثوابه! هاهاها.

پاسدار محسن رضایی – 5 شهریور در شرايطي در کشور قرار داريم که نخبگان، خبرگان، علما و انديشمندان بايد به کمک انقلاب بيايند و از نظر فرهنگي خلأهاي فرهنگي را پر کنند، اين افراد بايد در مقابل هجمه‌ها يأس، ترديد و خستگي‌هاي داخل خلأها را پر کنند… بعضي وقت‌ها دشمن اين طور نشان مي‌دهد که همه چيز از جمله ارزش‌ها از دست رفته، انقلابيون منهدم شده‌اند…، بايد يأس‌شکني شده، ترديدها زدوده و خستگي‌ها کنار برود».

موشکاف:‌ هاهها. باید یأس شکنی بشه. هاهاها. پس بدو بیا! بشکن بشکنه! …بشکن! … من نمیشکنم! بشکن! هاهاها. به نظرتون اینطوری نیروهای وارفتة‌ نظام از تردید درمیان و سرحال میشن؟! هاهاها. نه بابا! کار از کار گذشته. یأس و تردید و خستگیشون بیشتر از این حرفاس! میفهمی؟! خسته ان! خسته. دیگه چی سبزعلی؟

پاسدار محسن رضایی : « دارند چهره انقلاب، هشت سال پرافتخار، وضعيت رهبري، نيروها و ارزش‌هاي انقلاب را تخريب مي‌کنند؛ آن زمان مي‌گفتند چماق به دست الان مي‌گويند خشونت‌طلب. اکنون در مقابل تخريب‌ها و تحريف‌ها خلأ وجود دارد. آتش به اختيار يعني بايد با اين خلأها مبارزه کرد؛ صحنه‌هايي در جبهه خالي است و دشمن دارد مي‌آيد».

موشکاف:‌ د د دی دی دی! میگه دشمن داره میاد و جبهه خالیه! هاهاهاها. از اون جالب تر! مقر میاد آتیش به اختیارشونم تو زرد از آب دراومده! مثل اینکه خرجشون نم کشیده! دیگه آتیشی در نمیاد. حالا بعد زنگ خطر این شاسکول نظام ببینیم اوضاع و احوال باندا چه جوریاس. اول وصول گرایان. هاهاها.

‌ آفتاب یزد- 5 شهریور سیدمهدی طباطبایی: اصولگرایان پخته و فهمیده کنار رفته اند« اصولگرایانی که با منصب و مقام اصولگرا شدند کار را به دست گرفتند؛ آنها تریبون داشتند اما فهم سیاسی نداشتند. اصولگرایان در تشخیص شرایط و تبیین واقعیات دچار مشکل هستند. امروز از صحبت‌ها‌یی که مطرح می‌شود این موضوع را می‌توان درک کرد. این جامعه روحانیت دیگر جایگاه قبل را ندارد و این افول هم بخاطر اشخاص است».

موشکاف:‌ هاهاها. داره میگه نفهمای بی شعور! تا پست و مقام بهتون بدن میشین اصول گرا! هاهاها. اینا که دیگه اصول گرا نیستن. اینا وصول گران. هاهاها. اومدن یه چیزی وصول کنن. یه پستی، مقامی. هاهاها. این از اوضاع و احوال وصل گرایان نظام. هاهاها. حالا اصلاح طلبای قلابی.

 (شرق – 5 شهریور- مقاله با تحریمی ها همسو نشویم) « اساسا جریان اصلاح‌طلبی در ایران جریانی معیوب و وابسته است و در مجموع اگر عملکردی هم داشته باشد، در راستای تحکیم وضع موجود بوده و دغدغه‌ای برای مطالبات عمیق اجتماعی مردم ازجمله عدالت و آزادی‌های اساسی ندارد. به گفته آنها سران جریان اصلاح‌طلبی، رانده‌شدگان هستند و بنابراین اگر دوباره موقعیتی به دست آورده و به مناصب رسمی بازگردند، تمام تلاش‌شان در درجه اول پرکردن جیب‌های خود و سپس اقوام‌شان است و درنهایت اگر فرصتی یا امکانی داشتند، ناپرهیزی کرده، نکاتی انتقادی بیان می‌کنند».

موشکاف: بعله. این هم اوضاع و احوال این یکی باند. یه عده معیوب از همه جا رونده و وامونده که وقتی به منصبی برسن دنبال جیب خودشون و فک و فامیلن. هاهاها. باند روحانی رم که دیگه اون قدر دستشو رو کردن که نیاز به توضیح نداره. عجب اوضاع و احوالی داره نظام! پس الکی نبود که سبزعلی رضایی میگفت باید یأس شکنی کرد. هاهاها. اما کو یأس شکن. هاهاها. شبتون خوش

شما هم نظر دهید

Please enter your comment!
Please enter your name here