موشکاف 21 مرداد – نظام ولایت افتاده تو بحران هویت. حالا با نسل جوونی مواجهه که دیگه دروغاشو باور نمی کنن.

نظام ولایت افتاده تو بحران هویت. حالا با نسل جوونی مواجهه که دیگه دروغاشو باور نمی کنن.

0
59

موشکاف 21 مرداد – نظام ولایت افتاده تو بحران هویت. حالا با نسل جوونی مواجهه که دیگه دروغاشو باور نمی کنن.

موشکاف:‌ دوستان سلام! این بو چیه تو نظام پیچیده؟ این صدای ناله چیه؟ چی؟؟؟؟ بوی سوختگیه! ناله هام به خاطر همین سوختگیه؟؟!! بابا دست مریزاد به اونایی که این طوری نظام نمیسوز کردن. هاهاها… حالا چه جوری این آتش سوزی برگزار شد؟؟

سایت حکومتی آریا- 19 مرداد

ماجراجويی های جديد آمريکا عليه ايران؛ ترامپ سراغ مجاهدین رفت

يک نشريه روسی نوشت: اکنون اين خطر مطرح شده که دولت ترامپ به فکر انجام چنين اقدام ماجراجويانه ای عليه ايران افتاده است. تد پو، عضو کميته امور خارجي مجلس نمايندگان امريکا، تصريح مي کند: «در کل جهان، ايرانی هايی زندگی مي کنند که از ديکتاتوری فرار کرده اند، از جمله، در خود امريکا. بلی، در خود ايران نيز شهروندانی هستند که از دولت خود کامه شان حمايت نمی کنند».

… اين موضوع نگران کننده است که تنها نيروی فعال و کارساز مخالف در داخل و خارج از ايران، سازمان «مجاهدين خلق» است… جيمز وولسی کوچک و پورتر گاس، روساي سابق سازمان سيا، و همچنين، تام ريج و مايکل موکیسی، وزيران سابق دولت بوش، از هواداران اين تفکر بودند. دينا روهراباکر، عضو کنگره امريکا، قاطعانه، اعلام کرد که سازمان مجاهدين خلق «به دنبال يک دولت سکولار، صلح آميز و دموکراتيک است»…

موشکاف:‌ هاهاهاها. میگه تنها نیروی فعال و کارساز. هاهاها. بعله، نیرویی که داره کارشونو میسازه، اونم چه جور! نگرانیشون کمه که زیاد نیست. هاهاهاها. قبلنا این حرفا راز های مگو بود! هاهاها. اما تو عصر ارتباطات شده بگو مگو. هاهاهاها.

سایت حکومتی آریا- 19 مرداد

اخيرا، کميته مجلس نمايندگان امريکا در امور حقوق بشر مريم رجوی را به نشست پيرامون استراتژي پيروزي بر داعش دعوت کرده است. قرار مربوط به واگذاری سکوی تبليغات به رهبر کنوني سازمان مجاهدين خلق، کاملا طبيعي است: پيش از اين نيز اشاره کرديم که بسياری از نمايندگان نخبگان سياسی امريکا از هواداران استراتژی تغيير رژيم در ايران هستند.

موشکاف:‌ هاهاها. تا کور شود هر آنکه نتواند دید. هاهاهاها. عجب سوختنا! یه فقره دیگه از این سوزش!

سایت هابیلیان وابسته به وزارت اطلاعات-15مرداد

سعید رضاپور، معاون پژوهشی بنیاد هابیلیان: [مجاهدين] بسیاری از بحران‌های علیه کشور ما را دارند مدیریت می‌کنند… نمونه‌اش همین بحث اخیری که ترامپ با مجلس داشت بر سر اینکه اسم سپاه را در لیست تروریستی قرار دادند. [مجاهدين] یک فهرست بلند و بالایی تهیه کردند از پادگان‌هایی که سپاه در آنجا افرادی از ملیت‌های دیگر را برای دخالت در کشورهای دیگر آموزش می‌دهد. اگر بپذیریم که بخشی از اطلاعات آن غلط بود، نمی‌توانیم انکار کنیم که بخشی از آن درست بود. ایران‌هراسی و تضاد جامعه جهانی را با ایران مدیریت می‌کنند. این خیلی اهمیت دارد.

موشکاف:‌ بعله. اعضای مجلس نظام مشغول سلفی حقارت با موگرینی هستن و مجاهدین دارن پته سپاه پاسدارانو میریزن رو آب. هاهاها. ببین تفاوت ره از کجاست تا به کجا. هاهاهاها. برین سلفیتونو بگیرین اشکولا. هاهاهاها

 

سایت حکومتی دیپلماسی ایرانی- 8 مرداد 

مخالفان موسوم به شورای ملی مقاومت ایران اخیرا کنفرانس سالانه خود را در پاریس برگزار کردند. برخی از فرستاده ها و طرفداران ترامپ از جمله رودی جولیانی، شهردار سابق نیویورک و نیوت گیکریج، رئیس مجلس سابق سخنرانی های تندی را در این کنفرانس انجام دادند. جان بولتون، سفیر سابق آمریکا در سازمان ملل متحدد نیز در اظهاراتی عجیب در این اجلاس اعلام کرد که حکومت ایران 40 سالگی خود را در فوریه 2019 مشاهده نخواهد کرد.

موشکاف:‌ هاهاهاها. میگه گفتن نظام چل چلیشو نمی بینه. هاهاهاها. بگین ایشالا. هاهاهاها. بعله. نظام ولایت افتاده تو بحران هویت. حالا با نسل جوونی مواجهه که دیگه دروغاشو باور نمی کنن. حالا مجبوره یه گوشه از پرده رو کنار بزنه. هاهاها. البته تا اون روزی که کل پرده بیفته هم زیاد فاصله نداریم. هاهاها. گفت چل سالگی، ها؟ هاهاهاا. شب خوش.

شما هم نظر دهید

Please enter your comment!
Please enter your name here