موشکاف 20 مرداد خامنه‌ای از شيش جهت زير ضربه!

نظام از شیش جهت زیر ضربه. جدی بگیرین که کم جدی گرفتین! اگه جدی بودین یه طوری خودتونو به در و دیوار میزدین که از این بن بستی که سر تا پای نظامو گرفته در بیاین بدبختای فلک زده! به قول شیخ فری دیکتاتور حالیش نیست!

0
61

موشکاف 20 مرداد خامنه‌اي از شيش جهت زير ضربه!

موشکاف:‌ دوستان سلام! آخوندا تو روضه خونی رو دست ندارن! اصلا شغلشونه! هاهاها. همیشه یکی میمیره و میان واسش روضه می خونن! اما حالا یه طوری شده که واسه نظام رو به موت خودشون دارن روضه می خونن! هاهاها. اونم چه روضه ای! روضة‌ «براندازی»، «تغییر»، «ضربه زدن به نظام» و «آسیب وارد کردن به نظام». مگه چی شده؟‌

« دشمن به وسیله برجام به دنبال ضرر زدن به ایران است و پای قرارداد آمدنشان هم برای آسیب وارد کردن به انقلاب بود».

موشکاف:‌ هاهاها. ضربه زدن به نظام و آسیب وارد کردن!!! پس چرا اینقدر واسه برجام آب از دهنتون راه افتاده بود؟! هاهاها. نکنه چون اوباما جون دیگه نیست اینطوری شدین؟! هاهاهاها. حالا ببینین نمیرالدولة‌ نظام چی میگه:‌

روزنامة ایران – 19مرداد96«این مسئله، مسئله ساده‌ای نیست و خودشان گفتند که این تحریم‌های جدید بی سابقه و هدف اصلی اعمال آنها، زیر سوال بردن نظام و حرکت در مسیر براندازی نظام جمهوری اسلامی است».

موشکاف:‌ هاهاها. جنتی لعنتی! خون کثیف خودتو از این کثیف تر نکن! هاهاهاها. بابا دنیا دو روزه! … حتی برا نمیروالدولة نظام. هاهاهاها. لعنتی از این می ترسه که عمرش به سرنگونی برسه و اون موقع واویلا!‌هاهاها.

علی مقدم، از گردانندگان دار و دستة مؤتلفه « شیطان بزرگ آمریکای جنایتکار تا سرنگونی نظام جمهوری اسلامی از پای نخواهند نشست و برای او تفاوتی بین دولت احمدی نژاد، روحانی، خاتمی نمی‌کند … برنامه هسته‌ای پوششی است برای خلع سلاح کردن نظام و در نهایت براندازی جمهوری اسلامی همانطور که تیلرسون چند وقت پیش اذعان کرد ما در پی براندازی حکومت در ایران هستیم. حقوق‌بشر و امثالهم تنها مستمسکی برای اعمال فشار بر علیه نظام است».

موشکاف:‌ هاهاهاها. دارم تصور می کنم وقتی این حرفا رو میزده باید چه رنگی ازش پریده باشه هاهاها. باقیشم خودتون تصور کنین! هاهاهاها. بعله روضة‌ سرنگونی واسه نظام ولایت ادامه داره.

و بالاخره آخوند منتظری، دادستان کل نظام هم این طوری ابراز نگرانی کرده:

خبرگزاری مهر آخوندی ـ19مرداد«دشمن از راه های گوناگون به دنبال آسیب رساندن به کشور و نظام است و از هیچ هزینه کردن و توطئه و برنامه ای برای ضربه زدن به امنیت کشور دریغ ندارد. نفوذ دشمن را باید جدی گرفت زیرا دشمن برای نفوذ میان نیروها به شدت در حال برنامه ریزی است».

موشکاف:‌ بعله، نظام از شیش جهت زیر ضربه. جدی بگیرین که کم جدی گرفتین! اگه جدی بودین یه طوری خودتونو به در و دیوار میزدین که از این بن بستی که سر تا پای نظامو گرفته در بیاین بدبختای فلک زده! به قول شیخ فری دیکتاتور حالیش نیست! یه روزی از خواب غفلت پا میشه که دیگه دیر شده. هاهاهاها.

شما هم نظر دهید

Please enter your comment!
Please enter your name here